"Hearts" lygiosios svečiuose © Eurofootball.lt
Sekmadienį Edinburgo "%c00219" klubas vienintelėse antrojo turo Škotijos "Premier" lygos rungtynėse svečiuose turėjo tenkintis lygiosiomis 1-1 dvikovoje su "Aberdeen".

"Aberdeen" 1 - 1 "Hearts"
19' [1 - 0] Barry Nicholson
45' [1 - 1] Michael Stewart

Šeimininkai išsiveržė į priekį 19 minutę, kai Jamie Smithas atėmė kamuolį iš jaunojo "Hearts" islando Eggerto Jonssono ir atidavė rezultatyvų perdavimą Barry Nicholsonui. Tačiau prieš pat rungtynių pertrauką po lietuvio Kęstučio Ivaškevičiaus perdavimo įspūdingu smūgiu iš 16 metrų pasižymėjo "Hearts" naujokas Michaelas Stewartas.

Tuo tarpu antrajame rungtynių kėlinyje nei vienos ekipos vartininkui nereikėjo smarkiai paplušėti, kadangi komandoms sunkiai sekėsi atakuoti.

"Hearts" gretose visas rungtynes žaidė gynėjas Marius Žaliūkas. Startinėje sudėtyje pasirodęs K.Ivaškevičius žaidė iki 74 minutės, kai jį pakeitė tautietis Saulius Mikoliūnas. Taip pat nuo rungtynių pradžios rungtyniavęs Andrius Velička buvo pakeistas 90 minutę, o visą antrąjį kėlinį rungtyniavo Audrius Kšanavičius.

Dar du lietuviai - vartininkas Eduardas Kurskis ir saugas Deividas Česnauskis - visas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suoliuko.