Hat-tricką pelniusio B. Gomiso vedamas "Marseille" sutriuškino "Montpellier" (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo 22-asis Prancūzijos pirmenybių turas. Vieninteliame vakaro mače susitiko "Marseille" ir "Montpellier" klubai.

Namuose žaidusius Rudi Garcios auklėtinius į priekį Bafetimbi Gomisas išvedė jau ketvirtąją minutę - snaiperis pasižymėjo po tikslaus Remy Cabella perdavimo.

Tas pats Gomisas šeimininkų persvarą padvigubino nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio, kuomet Cabella jam tiksliai asistavo dar kartą. Galiausiai, pirmąją rungtynių dalį tiksliu smūgiu galva užbaigė gynėjas Rolando.

49-ąją minutę baudos smūgį realizavo bei "Montpellier" atsilikimą sušvelnino Riyadas Boudebouzas, tačiau Gomisas po kurio laiko į savo sąskaitą įsirašė hat-tricką.

Mačo pabaigoje iš aikštės už žaidimą ranka dar buvo išvytas svečių futbolininkas Williamas Remy, o epizodu pasinaudojęs Florianas Thauvinas pasižymėjo iš 11 metrų baudinio.

Pergalė rezultatu 5-1 leidžia "Marseille" futbolininkams bent laikinai aplenkti "Guingamp" bei pakilti į penktąją vietą.