"Hannover" ir "Wolfsburg" pasidalijo po tašką © Eurofootball.lt
Penktadienį Bundesligoje buvo sužaistos vienos rungtynės, kurios pradėjo 21-ąjį pirmenybių turą - Žemutinės Saksonijos derbis tarp "Hannover" bei "Wolfsburg" po atkaklios kovos baigėsi taikiai 2-2.

Svečiuose rungtyniavusiems Volfsburgo futbolininkams susitikimas prasidėjo labai sėkmingai – ekipos naujoko Marcelinho smūgį "Hannover" vartininkas Robertas Enke sugebėjo atremti, tačiau netrukus sekęs D. Klimowičiaus bandymas pasiekė tikslą ir sužaidus tris minutes "Wolfsburg" jau pirmavo.

Kėlinio viduryje šeimininkai rezultatą buvo išlyginę, tačiau jau po poros minučių J. Krzynoweko smūgis maždaug iš penkiolikos metrų vėl išvedė "Wolfsburg" į priekį. Vis dėlto, žadėtos pergalės iš Hanoverio svečiams išsivežti nepavyko, kadangi sužaidus kiek daugiau negu valandą smūgiu iš artimos distancijos antrą kartą rezultatą išlygino F.Fahrenhorstas.

Statistika

"%c00088" 2 - 2 "%c00011"
3' [0 - 1] Diego Klimowicz
22' [1 - 1] Hanno Balitsch
26' [1 - 2] Jacek Krzynowek
62' [2 - 2] Frank Fahrenhorst