"Hamburger" trenerio debiutas baigėsi nesėkme © Eurofootball.lt
Po nesėkmingos naujojo "Bayern" trenerio Ottmaro Hitzfeldo darbo pradžios penktadienį, šiandien panašiai pasibaigė ir naujo "Hamburger" stratego Huubo Stevenso debiutas – uostamiesčio klubas vėl patyrė pralaimėjimą ir liko lentelės dugne.

Praėjusiame sezone sužibėjęs "Hamburger" klubas mače svečiuose prieš "Hertha" buvo netoli pergalės, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir varžybų pabaigoje praleidę du įvarčius pralaimėjo varžybas rezultatu 1-2. Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką "Hertha" klubui pelnė vos prieš porą dienų komandą papildęs brazilas Mineiro, puikiu smūgiu iš 28 metrų pasiuntęs kamuolį į tinklą.

"Hamburger" ekipos situaciją dar labiau pasunkino pagrindinių konkurentų sėkmė. Iki šiol itin prastai išvykose rungtyniavęs "Gladbach" klubas 2-0 nugalėjo "Arminia" ir iš Bielefeldo išsivežė tris taškus, kurie padėjo komandai beveik išsikapstyti iš iškritimo zonos.

Po žiemos pertraukos sėkmingai taškus renka autsaideriai "Mainz", šįkart varžybas prieš "Eintracht" baigę nulinėmis lygiosiomis ir surinkę jau septintąjį tašką per pastaruosius tris mačus.

Po 20 turų "Mainz" užima priešpaskutinę poziciją, tačiau tik tašku atsilieka nuo saugioje vietoje esančio "Aachen" klubo, kuris šeštadienį namuose triuškinamai pralaimėjo svečiams iš Hanoverio.

Visi rezultatai

"%c00105" 2 - 1 "%c00024"
33' [0 - 1] Alexander Laas
78' [1 - 1] Arne Friedrich
92' [2 - 1] Mineiro

"%c00257" 0 - 0 "%c00209"

"%c00308" 1 - 4 "%c00088"
5' [0 - 1] Chavdar Yankov
24' [0 - 2] Jan Rosenthal
26' [1 - 2] Laurentin Reghecampf (11m.)
31' [1 - 3] Szabolcs Huszti
90' [1 - 4] Jiri Stajner

"%c00210" 0 - 2 "%c00103"
28' [0 - 1] Federico Insua
89' [0 - 2] Marcell Jansen

"%c00309" 0 - 0 "%c00010"

"%c00011" 3 - 2 "%c00008"
17' [1 - 0] Mike Hanke
30' [1 - 1] Stefan Kiessling
37' [2 - 1] Mike Hanke
71' [2 - 2] Kevin Hofland (į savo vartus)
72' [3 - 2] Diego Klimowicz