Futsal A lygos lyderiai pralaimėjo pirmą pergalę iškovojusiam „Bekentui“

Prieš keturias dienas įspūdingai Kauno „Vytį“ nugalėję Jonavos „Vikingai“ šį sekmadienį netikėtai 2:3 pralaimėjo Vilniaus „Bekentui“, kuriam tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone.

Šiose rungtynėse pirmojo įvarčio teko laukti beveik pusę kėlinio. Itin nesėkmingai kampinio situacijoje sužaidę „Vikingai“ atsikirto, trys „Bekento“ žaidėjai pabėgo prieš vieną varžovą, Arsenijaus Buinickio perdavimą uždarė Marius Linkevičius.

Po jonaviškių klaidos krito ir antrasis įvartis. Vėl atsikirtę aikštės šeimininkai suteikė „Bekentui“ kiekybinę persvarą, o atakos smaigalyje atsidūręs A.Buinickis užtikrintai padvigubino skirtumą. Nors po šio tikslaus smūgio iki pertraukos dar buvo likusios keturios minutės, tačiau pirmajame kėlinyje daugiau niekas nebepasižymėjo. Nepaisant žaidybinės persvaros, „Vikingai“ pertrauką pasitiko su dviejų įvarčių deficitu.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar didesne aikštės šeimininkų persvara, kuri, tiesa, rimtesnėmis progomis nevirto. Užtat didesnis dėmesys puolimui dar labiau apnuogino gynybą ir vos po dviejų minučių antrajame kėlinyje M.Linkevičius dar vienu tiksliu smūgiu pradėjo „Vikingų“ triuškinimą.

Po nedidelio patirto nokdauno jonaviškiai apie jokį sutriuškinimą negalvojo. Anaiptol, jie mąstė, kaip sugrįžti į rungtynes. Jiems ir toliau priklausė žaidybinė persvara, o įpusėjus kėliniui deficitas po Artūro Rocio tikslaus smūgio siekė du įvarčius.

Likus keturioms minutėms savosios progos pagaliau sulaukė ir rezultatyviausias lygos žaidėjas Eisvinas Utyra. Pastarojo penkioliktasis sezono įvartis temperatūrą Jonavos arenoje padidino iki maksimumo. Kad ir kaip buvo sunku, „Bekentas“ atsilaikė, o tai garantavo kilimą iš turnyro lentelės dugno.