Futbolo milžinų mūšis: fantastiškai atsitiesę anglai nukovė pasaulio čempionus (VIDEO)

Šeštadienį draugiškame mače susitiko Vokietijos ir Anglijos komandos.

Aikštės šeimininkai pirmieji pelnė įvartį, kai 43-ąją minutę pasižymėjo T.Kroosas.

57-ąją minutę rezultatą padvigubino M.Gomezas ir atrodė, kad R.Hodgsono auklėtinių šansai pakovoti bent dėl lygiųjų ištirpo.

Tačiau anglai parodė charakterį - 61 ir 74 min. tiksliai smūgiavę H.Kane'as bei J.Vardy rezultatą išlygino (2:2).

Tuo J.Lowo žaidėjų bėdos nesibaigė - E.Dieris 90-ąją min. atnešė puikią pergalę (3:2) svečių rinktinei.

Startinės komandų sudėtys:

Vokietija: Neueris; Canas, Rudigeris, Hummelsas, Hectoras; Kroosas, Khedira; Mulleris, Ozilas, Reusas; Gomezas.

Anglija: Butlandas; Clyne'as, Smallingas, Cahillas, Rose'as; Dieris, Hendersonas; Welbeckas, Alli, Lallana; Kane'as.