F.Totti: "Roma" Čempionų lygoje turėtų sekti "Atletico" pavyzdžiu

Gyva "Roma" klubo legenda Francesco Totti yra laimingas, kad ir vėl galės rungtyniauti UEFA Čempionų lygoje, kurioje bandys sekti Madrido "Atletico" pavyzdžiu.

Praėjusiame sezone Diego Simeone auklėtiniai nebuvo laikomi pagrindiniais pretendentais nužygiuoti iki finalo, tačiau "Rojiblancos" sugebėjo nukeliauti iki Lisabonos ir tik ten po pratęsimo nusileisti Madrido "Real" klubui.

37-erių metų veteranas nebijo nei vieno varžovo šiame turnyre ir tikisi, kad jiems pavyks E grupėje nukonkuruoti Miuncheno "Bayern", "Man City" ir Maskvos CSKA.

"Man patinka ši grupė ir joje gali atsitikti visko. Mes tikimės sekti Madrido "Atletico" komandos pavyzdžiu", - spaudos konferencijoje pasakojo italas.

"Bandysime palikti gerą įspūdį visiems. Ketiname kovoti prieš bet kokį varžovą, net ir patį stipriausią. Būtų puiku, jei pavyktų rungtyniauti taip, kaip praėjusį sezoną pavyko "Atletico" ekipai", - ir toliau apie ispanų pasiekimą kalbėjo puolėjas.

Taip pat F.Totti atskleidė savo favoritus Čempionų lygoje: "Madrido "Real" ir "Barcelona" yra stipresni už kitus, todėl jie turi geriausius šansus laimėti titulą."

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...