"Fiorentina" išplėšė pergalę Neapolyje © Eurofootball.lt
Vienintelėse Italijos čempionato šeštadienio rungtynėse "Fiorentina" dviejų vėlyvų įvarčių dėka išvykoje 3-1 įveikė "Napoli".

Šeimininkai pirmavo po to, kai antrojo kėlinio pradžioje kamuolį į tinklą galva pasiuntė ir vos ketvirtą įvartį sezone įmušė puolėjas Ezequielis Lavezzi, tačiau 60 minutę Alberto Gilardino atstatė pusiausvyrą.

Ir tai nebuvo pabaiga, mat dvikovos pabaigoje "Fiorentina" išplėšė pergalę - 87 minutę Gilardino pelnė antrą įvartį po kampinio, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasinaudojęs tuo, kad varžovų vartininkas Morganas De Sanctis mėgino desperatiškai išplėšti lygiąsias ir keliant kampinį nuskubėjo į Florencijos ekipos aikštės pusę, kamuolį į neginamą tinklą pasiuntė Stevanas Jovetičius.

"Napoli" 1 - 3 "Fiorentina"
48' [1 - 0] Ezequiel Lavezzi
60' [1 - 1] Alberto Gilardino
87' [1 - 2] Alberto Gilardino
90' [1 - 3] Stevan Jovetic