„Fiorentina“ ir „Lazio“ sezoną pradėjo dramatiškomis pergalėmis © ZUMAPRESS com. nuotr.

Ateinantį sezoną Europos turnyruose žaisiančios „Fiorentina“ ir „Lazio“ ekipos pradėjo savo sezoną Italijoje.

Romos ekipa iškovojo itin sunkią pergalę namų aikštėje – 2:1 palaužė „Bologna“ futbolininkus.

Jau 6-ąją rungtynių minutę raudoną kortelę prieš save išvydo naujas „Lazio“ vartų sargas Luisas Maximiliano. Portugalas gavo raudoną kortelę už žaidimą rankomis ne baudos aikštelės ribose.

38-ąją minutę „Bologna“ į priekį išvedė Marko Arnautovičius. Lygybę tarp žaidėjų kiekio atsistatė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai antrą geltoną kortelę gavo ir buvo išvarytas Bolonijos ekipos gynėjas Adama Soumaoro.

Antrajame kėlinyje į savus vartus įsimušė Lorenzo De Silvestri, o viską 79-ąją minutę galiausiai nulėmė eilinis Ciro Immobilo įvartis.

„Fiorentina“ namuose 3:2 palaužė „Serie A“ naujokus „Cremonense“. 95-ąją rungtynių minutę pergalę „violetiniams“ išplėšė Rolando Mandraggora.

Rungtynėse debiutiniu įvarčiu pasižymėjo Luka Jovičius.