FIFA ruošiasi sudrebinti Europos klubinį futbolą © JumpStory nuotr.

FIFA užsimojo sudrebinti Europos klubinio futbolo pasaulį ir ruošiasi pristatyti naują turnyrą, kuriame važytųsi geriausios Europos komandos, praneša „Sky Sports“.

Skelbiama, kad FIFA ruošiasi rengti 18 komandų turnyrą, kurio startui yra paruošta net 6 mlrd. JAV dolerių. 

Pasak pranešimų, FIFA jau kalbasi su daugiau nei 12 Europos klubų, o tarp lygos steigėjų būtų ir du Anglijos grandai – „Manchester United“ bei dabartiniai čempionai „Liverpool“. Šiuo metu turnyro organizatoriai taip pat tariasi su neatskleistais klubais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos bei Prancūzijos.

„Sky Sports“ šaltinių teigimu, turnyre 18 komandų žaistų reguliarųjį sezoną, po kurio geriausios ekipos tęstų kovą atkrintamosiose. Turnyre triumfavusios komandos lauktų įspūdingas, šimtus milijonų eurų siekiantis, piniginis prizas.

Pasak tų pačių šaltinių, be „Liverpool“ ir „Man Utd“ prie naujos lygos norėtų prisijungti dar bent keturi „Premier“ lygos klubai – „Arsenal“, „Chelsea“, „Manchester City“ bei „Tottenham“. Tiesa, kol kas Anglijai šiame turnyre numatytos tik penkios vietos.

Klubai, sutikę prisidėti prie naujos lygos įkūrimo, sulauks solidžių premijų iš FIFA. Kalbama, kad naujasis turnyras galėtų užbaigti UEFA Čempionų lygos egzistavimą.

FIFA naują turnyrą norėtų rengti nuo 2022 metų.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...