Favoritų pergalės Anglijos lygos taurės turnyre © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistos dar šešerios Anglijos lygos taurės ("Carling Cup") trečiojo etapo rungtynės.

Pergales šventė favoritai - "Man Utd" namie minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Wolverhampton". Vienintelį įvartį po tikslaus Michaelo Oweno perdavimo įmušė jaunasis Danny Wellbeckas.

Tokiu pat rezultatu į kitą etapą prasimušė Londono "Chelsea" klubas, nugalėjęs "Queens Park Rangers". Šiose rungtynėse 'mėlynųjų' gretose debiutavo rusas Jurijus Žirkovas, o pergalę lėmė tikslus Salomono Kalou smūgis.

Po pratęsimo vietą ketvirtajame etape užsitikrino "Man City" vienuolikė, 2-1 nugalėjusi Londono "Fulham".

Sostinės klubas pirmavo po įspūdingo Zoltano Geros smūgio pirmajame kėlinyje, bet po pertraukos Garethas Barry atstatė pusiausvyrą, o Kolo Toure lėmė pergalę.

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 0 "Cardiff"
Londono "Chelsea" 1 - 0 "Queens Park Rangers"
"Hull" 0 - 4 Liverpulio "Everton"
"Preston North End" 1 - 5 Londono "Tottenham"
"Man City" 2 - 1 Londono "Fulham"
"Man Utd" 1 - 0 "Wolverhampton"