FA taurėje "Chelsea" sutriuškino jaunimu besirėmusį "Man City", "Tottenham" nusileido "Crystal Palace" (VIDEO)

Sužaisti dar trys FA taurės aštuntfinaliai. Labiausiai lauktoje vakarinėje dvikovoje susigrūmė Londono "Chelsea" bei "Manchester City" vienuolikės.

Mačo favoritais buvo laikomi aikštės šeimininkai iš sostinės. Nepaisant to, kad jie atsilieka nuo varžovų "Premier" lygoje, šie nusprendė remtis jaunimu.

Iš pradžių Guuso Hiddinko auklėtiniams viskas klostėsi pagal planą ir 35-ąją minutę juos į priekį išvedė snaiperis Diego Costa, tačiau po kelių minučių rezultatą išlygino devyniolikmetis Davidas Faupala.

Po jo įvarčio "miestiečių" sirgaliai galbūt dar turėjo vilčių, bet antrajame kėlinyje labiau patyrę "aristokratai" įrodė pranašumą bei šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1. Verta paminėti, jog savo įvartį pelnė ir šį sezoną savo žaidimo nerandantis Edenas Hazardas.

Kitose rungtynėse, kurios buvo gan permainingos Londono "West Ham" svečiuose tokiu pat rezultatu nukovė "Blackburn" klubą.

Tuo tarpu dviejų Londono komandų mūšyje kiek netikėtai triumfavo "Crystal Palace", kuriam įveikti "Tottenham" leido pirmojo kėlinio pabaigoje Martino Kelly pelnytas įvartis.

"Blackburn" 1 - 5 "West Ham"
20' [1 - 0] B. Marshall
26' [1 - 1] V. Moses
36' [1 - 2] D. Payet
64' [1 - 3] E. Emenike
85' [1 - 4] E. Emenike
90' [1 - 5] D. Payet
55' C. Taylor ("Blackburn") pašalintas iš aikštės
75' C. Kouyate ("West Ham") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8310917" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 0 - 1 "Crystal Palace"
45' [0 - 1] M. Kelly

"Chelsea" 5 - 1 "Manchester City"
35' [1 - 0] D. Costa
37' [1 - 1] D. Faupala
48' [2 - 1] Willian
53' [3 - 1] G. Cahill
67' [4 - 1] E. Hazard
89' [5 - 1] B. Traore
75' Oscar ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio