FA taurė: "Chelsea" žengė tolyn, "Tottenham" išsigelbėjo mačo pabaigoje (VIDEO)

Sekmadienį FA taurėje tęsiasi šešioliktfinalio etapas, kuriame jėgas išbandė likę keturi "Premier" lygos klubai.

"White Hart Lane" stadione jėgas išbandė du pajėgūs Anglijos klubai - Londono "Tottenham" ir "Leicester City". Mauricio Pochettino auklėtiniai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias ir isigelbėjo nuo iškritimo.

8-ąją minutę Christianas Eriksenas išvedė "Spurs" priekį, tačiau 19-ąją minutę svečiai iš Lesterio išlygino rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje Shinji Okazaki įvartis leido įgyti pranašumą prieš šeimininkus, bet Harry Kane'as 89-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir komandos privalės susitikti dar kartą.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojęs Londono "Chelsea" žengė į aštuntfinalį. Prie jų taip pat prisijungė "Oxford United" klubas, kuris rezultatu 3-2 nukovė "Swansea".

"Tottenham" 2 - 2 "Leicester"
8' [1 - 0] C. Eriksen
19' [1 - 1] M. Wasilewski
48' [1 - 2] S. Okazaki
89' [2 - 2] H. Kane (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8214074" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Chelsea" 2 - 0 "Scunthorpe"
13' [1 - 0] D. Costa
68' [2 - 0] R. Loftus-Cheek

"Oxford Utd" 3 - 2 "Swansea"
23' [0 - 1] J. Montero
45' [1 - 1] L. Sercombe (11 m. baudinys)
49' [2 - 1] K. Roofe
59' [3 - 1] K. Roofe
66' [3 - 2] B. Gomis