"Everton" palaužė "Middlesbrough" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos vienerios 8-ojo turo rungtynės. Ketvirtąją pergalę šį sezoną iškovojo Liverpulio "Everton", namie 2-0 palaužęs antroje turnyrinės lentelės pusėje žengiančią "Middlesbrough" vienuolikę.

Liverpulio "%c00051" 2 - 0 "%c00053"
7' [1 - 0] Joleon Lescott
58' [2 - 0] Steven Pienaar

Svečiai dėl pralaimėjimo įdomiame mače gali kaltinti tik patys save - ypač pirmajame kėlinyje jie nerealizavo net kelių šimtaprocetinių progų, kai tuo tarpu šeimininkai padarė tai, ko ir siekė - pelnė greitą įvartį sužaidus vos 7 minutes, kai po kampinio bei sumaišties baudos aikštelėje galva pasižymėjo gynėjas J.Lescottas.

Įdomu tai, kad keletą akimirkų anksčiau "Middlesbrough" saugas George'as Boatengas dar kartą patvirtino nerašytą futbolo taisyklę neįmuši tu, įmuša tau - olandas veltui uždelsė gavęs Mido perdavimą ir nešinaudojo puikios galimybės nuginkluoti varžovų vartininką.

Netrukus kitas svečių saugas Gary O'Neilas dar kartą privertė griebtis už galvos vyriausiąjį trenerį Garethą Southgate'ą, kuomet iš 8 metrų smūgiavo tiesiai į vartininką Timą Howardą, o dar kiek vėliau Luke'o Youngo reidą kraštu niekais pavertė puolėjas Dong-Gook Lee - kino galva iš arti smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Tiesa, "Everton" futbolininkai taip pat nebuvo užsidarę vien gynyboje - keliskart pavojingai atakavo Yakubu ir kaip visada puikios sportinės formos Mikelis Arteta.

Po didžiosios pertraukos ekipos kiek aprimo ir progų sumažėjo, tačiau liverpuliečiai sugebėjo pelnyti antrąjį bei, kaip paaiškėjo vėliau, lemiamą įvartį.

Stevenas Pienaaras išvedė į baudos aikštelę M.Arteta, šis kulnu grąžino kamuolį atgal ir Pietų Afrikos rinktinės saugas tiksliu smūgiu padvigubino savo komandos pranašumą.

Po šio epizodo "Middlesbrough" palūžo ir rimčiau pagrasint "Everton" vartams nebesugebėjo.