"Everton" fantastiškai išsigelbėjo dvikovoje su "Man Utd" © Eurofootball.lt
Liverpulio "Everton" įmušė du įvarčius per teisėjo pridėtą laiką ir taip išplėšė dramatiškas lygiąsias Anglijos "Premier" lygos IV turo mače su "Man Utd".

Be į šeimininį skandalą įsivėlusio Wayne'o Rooney trenerio sprendimu rungtyniavę svečiai jau pirmajame kėlinyje lygino rezultatą, kai į tikslų Steveno Pienaaro smūgį (39) atsakė Darrenas Fletcheris (43).

Tuoj po didžiosios pertraukos Nemanja Vidičius išvedė "Man Utd" į priekį, o 66 minutę persvarą padvigubinęs Dimitaras Berbatovas tarytum nulėmė dvikovos nugalėtoją.

Tas pats Berbatovas neišnaudojo puikaus šanso pelnyti ir ketvirtą komandos įvartį, o "Everton" stebuklingai išsigelbėjo, kai per teisėjo pridėtą laiką Timas Cahillas ir Mikelis Arteta atstatė pusiausvyrą.

Liverpulio "Everton" 3 - 3 "Man Utd"
39' [1 - 0] Steven Pienaar
44' [1 - 1] Darren Fletcher
48' [1 - 2] Nemanja Vidic
66' [1 - 3] Dimitar Berbatov
90' [2 - 3] Mikel Arteta
90' [3 - 3] Tim Cahill

„Manchester City“ 1 – 1 „Blackburn“
25' [0 - 1] Nikola Kalinic
56' [1 - 1] Patrick Vieira

„Arsenal“ 4 – 1 „Bolton“
24' [1 - 0] Laurent Koscielny
45' [1 - 1] Johan Elmander
58' [2 - 1] Marouane Chamakh
78' [3 - 1] Alexandre Song
83' [4 - 1] Carlos Vela

64' iš aikštės išvytas Gary Cahill („Bolton“)

„West Ham“ 1 – 3 „Chelsea“
2' [0 - 1] Mickael Essien
17' [0 - 2] Salomon Kalou
83' [0 - 3] Mickael Essien
85' [1 - 3] Scott Parker

„Fulham“ 2 – 1 „Wolves“
10' [0 - 1] Jelle van Damme
49' [1 - 1] Moussa Dembélé
90' [2 - 1] Moussa Dembélé

90' iš aikštės išvytas Christophe Berra („Wolves”)

„Newcastle“ 0 – 2 „Blackpool“
45' [0 - 1] Charlie Adam (11m.)
90' [0 - 2] Dudley Campbell

„West Brom“ 1 – 1 „Tottenham“
27' [0 - 1] Luka Modric
41' [1 - 1] Chris Brunt

„Wigan“ 1 – 1 „Sunderland“
66' [0 - 1] Asamoah Gyan
87' [1 - 1] Antolin Alcaraz

23' iš aikštės išvytas Lee Cattermole („Sunderland“)