Euro 2012: Nyderlandai įspūdingame mače palaužė Vengriją (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Europoje buvo žaidžiamos Senojo žemyno antrankos turnyro rungtynės.

Pergalių seriją E grupėje tęsia Nyderlandai, įspūdingame mače namie 5-3 įveikę kovingą Vengrijos rinktinę.

Šeimininkams teko pademonstruoti sugebėjimą vytis varžovus po to, kai į ankstyvų Robino van Persie tikslų smūgį vengrai po didžiosios pertraukos atsakė Gergely Rudolpho ir Zoltano Geros įvarčiais.

Wesley Sneijderis ir veteranas Ruudas van Nistelrooy'us grąžino pranašumą planetos vicečempionams ir, nors Gera dar kartą lygino santykį, du įvarčius 78 ir 81 minutėmis įmušęs Dirkas Kuytas įtvirtino pergalę.

Po pergalės olandai grupėje artimiausius persekiotojus lenkia devyniais taškais.

I grupėje be Ispanijos pergalės prieš Lietuvą nugalėjo ir Čekija, 2-0 nugalėjusi absoliučią autsaiderę Lichtenšteino komandą, su kuria ateinančias dvi rungtynes žais lietuviai.

Įvarčius mušė Milanas Barošas ir Michaelis Kadlecas.

A grupė:

Turkija 2 - 0 Austrija
28' [1 - 0] A.Turan
77' [2 - 0] G.Gonul

85' S.Maierhofer (Austrija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Belgija 4 - 1 Azerbaidžanas
12' [1 - 0] J.Vertonghen
17' [1 - 1] R.Abushev
32' [2 - 1] T.Simons (iš 11 m. baudinio)
45' [3 - 1] N.Chadli
74' [4 - 1] J.Vossen

C grupė:

Estija 1 - 1 Serbija
38' [0 - 1] M.Pantelic
84' [1 - 1] K.Vassiljev

Šiaurės Airija 0 - 0 Slovėnija

D grupė:

Rumunija 3 - 1 Liuksemburgas
22' [0 - 1] L.Gerson
24' [1 - 1] A.Mutu
68' [2 - 1] A.Mutu
78' [3 - 1] I.Zicu

E grupė:

Švedija 2 - 1 Moldova
30' [1 - 0] M.Lustig
81' [2 - 0] S.Larsson
90' [2 - 1] A.Suvorov

43' Z.Ibrahimovic (Švedija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Nyderlandai 5 - 3 Vengrija
13' [1 - 0] R.van Persie
46' [1 - 1] G.Rudolf
50' [1 - 2] Z.Gera
61' [2 - 2] W.Sneijder
73' [3 - 2] R.van Nistelrooy
75' [3 - 3] Z.Gera
78' [4 - 3] D.Kuyt
81' [5 - 3] D.Kuyt

F grupė:

Izraelis 1 - 0 Gruzija
59' [1 - 0] T.Ben Haim

I grupė:

Čekija 2 - 0 Lichtenšteinas
3' [1 - 0] M.Baros
70' [2 - 0] M.Kadlec

Lietuva 1 - 3 Ispanija