Elitinėje lygoje – fantastiška žalgiriečių atkarpa

Itin svarbią pergalę Elitinėje U-15 lygoje iškovojo lyderių rolėje įsitvirtinusi FA „Žalgiriečio“ komanda, 62–66 minutėmis pelniusi net tris įvarčius ir rezultatu 4:1 (1:1) sutriuškinusi artimiausius persekiotojus – Vilniaus BFA-„Granito“ jaunuosius futbolininkus.

Iki šių rungtynių turnyro lentelėje abi sostinės komandas skyrė vos 4 taškai, o pralaimėjimo atveju, intriga kovoje dėl aukso pasiektų aukščiausią tašką. Visgi taip nenutiko: nors po Alekso Okolovičiaus ir varžovo Igno Kaškelevičiaus įvarčių rezultatas buvo lygus, tačiau po pertraukos žalgiriečiai pelnė tris įvarčius vos per penkias minutes ir galutinai privertė varžovus kapituliuoti.

Gedimino Kontauto treniruojamai komandai, per 17 rungtynių surinkusiai 46 taškus, vis dar grėsmę kelia maču mažiau sužaidę ir 38 taškus savo sąskaitoje turintys Klaipėdos FM-„Atlanto“ futbolininkai. Su varžovais iš uostamiesčio atidėtose 15-ojo turo rungtynėse vilniečiai susigrums jau rytoj, spalio 11-ąją dieną. Dvikovos Senvagės stadione pradžia – 18 val.

Rungtynių statistika:

Vilniaus BFA-„Granitas“ 1:4 (1:1) FA „Žalgirietis“
Įvarčiai: 34 min. I.Kaškelevičius; 24 min. A.Okolovičius, 62 min. M.Krisenelis, 64 min. A.O.Alfieri, 66 min. E.Vilkaitis

Geltonos kortelės: 4 min. D.Kuchalskis; 58 min. U.Tulaba, 66 min. E.Vilkaitis

FA „Žalgirietis U-15“: K.Menčiūnas, A.Kapleris, M.Krisenelis, L.Nedzinskas, A.Okolovičius, G.Nikonovas, L.Kalinovas, A.Genys, A.O.Alfieri, K.Kontautas, E.Vilkaitis.

Savo ruožtu Elitinės U-17 lygos 23-iajame ture jaunieji žalgiriečiai išvykoje net 6:1 sutriuškino SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ ekipą ir, per 21 mačą surinkę 41 tašką, kol kas žengia ketvirti, bet pagal prarastus taškus yra antri. Priešakyje – Vilniaus FM (22-ejos rungtynės, 42 taškai) bei Marijampolės „Sūduva“ (23-ejos rungtynės, 45 taškai).

Nepaisant pralaimėjimo 0:2 Panevėžyje prieš vietos PFA-FK „Panevėžys“ ekipą, FA „Žalgirietis“, turintis 57 taškus, Elitinėje U-16 lygoje 5 taškais lenkia antroje vietoje žengiančius Panevėžio SG jaunuosius futbolininkus. Iki Elitinės U-16 lygos pabaigos yra likę dar 5 turai.