„El Clasico“: namų tvirtovėje triumfavo Madrido „Real“ futbolininkai © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiame „El Clasico“ mūšyje, Madrido „Real“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Barcelona“ futbolininkus.

Abu šeimininkų įvarčiai krito pirmoje rungtynių pusėje. 12 minutę pasižymėjo po atšokusio kamuolio savo progą suradęs Karimas Benzema.

„Karališkasis klubas“ savo persvarą padvigubino 35 minutę. Smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Federico Valverde.

Xavi auklėtiniai atsilikimą sušvelnino 83 minutę. Po Roberto Lewandowskio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Ferranas Torresas.

Tačiau, „Real“ visus klausimsu išsprendė per pridėtą laiką. Rodrygo realizavo 11 metrų baudinį 90+1 minutę ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Po šių rungtynių Madrido „Real“ iškopė į pirmąją Ispanijos pirmenybių poziciją ir turi trimis taškais daugiau, nei laipteliu žemiau esanti „Barca“.