"Ekranas" pirmą kartą sezone įveikė "Atlantą" © Eurofootball.lt
Vienoje įdomiausių Lietuvos čempionato 30 turo susitikimų Panevėžyje vietos "Ekranas" priemė Klaipėdos "Atlantą" ir nugalėjo rezultatu 3-1.

Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas
"%c00033" 3 - 1 "%c00124"
39' [1 - 0] Povilas Lukšys
40' [2 - 0] Vitalijus Kavaliauskas
59' [2 - 1] Hrvatin Gudelj
88' [3 - 1] Vitalijus Kavaliauskas

"Ekranas": Stefanovič, Paulauskas, Rahn, Tomkevičius, Skroblas; Kavaliauskas, Bička, Savėnas, Varnas; Pogreban, Lukšys.

"Atlantas": A.Lekevičius; Surblys, Gnedojus, Begič, Ramonas; Navikas, Gudelj, Delič, Petreikis; Jonathan, Aničič

"Ekranas" turėjo progą pasižymėti jau pirmą minutę, bet likęs vienas prieš vartininką Egidijus Varnas pasiuntė kamuolį šalia virpsto. Vėliau greitoje atakoje E. Varnas pabandė laimę iš toli, tačiau pažeme siųstas kamuolys prariedėjo šalia vartų.

8 minutę po Jonathano baudos smūgio "Ekrano" vartus apgynė Bogdanas Stefanovičius. "Ekranas" atsakė kampiniu, po kurio galva šalia virpsto smūgiavo Povilas Lukšys.

Žaidimas po truputį išsilygino kamuolį kontroliavo abi komandos. 22 minutę Manto Savėno baudos smūgį atrėmė Arnas Lekevičius, dar po trijų minučių po kampinio Taavi Rahnas galva mušė virš vartų.

34 minutę "Atlantui" suklydus po "Ekrano" kontratakos M.Savėnas atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau iš kairiojo atakos krašto įveikti A.Lekevičiaus nesugebėjo.

Į priekį panevėžiečiai išsiveržė 39 minutę - po M.Savėno baudos smūgio P.Lukšys įmušė galva nuo kairiojo vartų virpsto. Dar po minutės rezultatą padvigubino Vitalijus Kavaliauskas, kuris aplenkęs tris gynėjus dar lartą nuginklavo A.Lekevičių.

Antrajam kėliniui įpusėjus "Atlantui" pavyko sušvelninti atsilikimą - Gediminas Paulauskas bandydamas išmušti kamuolį į baudos aikštelę pataikė į Hrvatiną Gudeljį ir kamuolys įskriejo į vartus.

Netrukus stiprų Luka Aničičiaus smūgį atrėmė B.Stefanovičius, o po M.Savėno išpuolio "Atlanto" gynėjams" pavyko nukreipti kamuolį į kampinį. 73 minutę dar viena "Ekrano" ataka vos nesibaigė įvarčiu, bet pirmas prie kamuolio suskubo A.Lekevičius, kuriam pavyko aplenkti Sergejų Pogrebaną.

80 minutę netikslus buvo D.Bičkos smūgis, vėliau "Ekrano" baudos aikštelėje į kamuolį nepataikė L.Aničičius, o likus porai minučių iki pagrindinio laiko pabaigos šeimininkai užtvirtino savo pranašumą. Po G.Paulausko perdavimo V.Kavaliauskas suklaidino "Atlanto" vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

"Ekranas" nugalėjo rezultatu 3-1 ir išsaugojo viltis dar pakovoti dėl medalių.