"Ekranas" ir "Sūduva" pralaimėjo ukrainiečiams © Eurofootball.lt
Savaitgalį draugiškas rungtynes stovyklose užsienyje žaidė Panevėžio "%c00033" bei Marijampolės "%c00125" Turkijos mieste Antalijoje žaidė draugiškas rungtynes su Ukrainos aukščiausios lygos Zaporožės "Metalurgs" komanda ir pralaimėjo rezultatu 0-2

"Ekranas" 0 - 2 "Metalurgs"

"Ekranas": Stevanovič (46' Skrupskis); Gleveckas, L.Klimavičius (72' Saulėnas), Skroblas, Paulauskas; Petrauskas (46' Kavaliauskas) Tomkevičius, Pogreban (46' Šidlauskas), Savėnas, Bička; Lukšys

Pirmąjį mačo įvartį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pelnė po individulaus reido "Ekrano" gynėją ir vartininką suklaidinęs Andrejus Demčenka, o 76 minutę antrą įvartį po perdavimo iš krašto įmušė ir Taras Kabanovas.

Po rungtynių vyriausiojo trenerio asistentas Albertas Klimavičius oficialiai "Ekrano" svetainei teigė, kad rungtynės buvo permainingos. "Pirmąjį įvartį priešininkai pelnė kontratakos metu, mūsų saugams suklydus aikštės viduryje."

Anot trenerio, "Ekrano" žaidėjai turėjo puikių progų sušvelninti rezultatą, tačiau jų nerealizavo.

"Sūduva" 0 - 1 "Shakhtar-2"

Tuo tarpu "Sūduva", tęsdama pasiruošimą sezonui Aluštoje, pradėjo dalyvavimą aštuonių komandų turnyre, kuriame ekipos suskirstytos į du pogrupius. Marijampoliečiai pirmosiose rungtynėse susitiko su Donecko "Shakhtar" antraja komanda, kuri šiais metais Maskvoje dalyvavo "Sandraugos" turnyre.

Rungtynes rezultatu 1-0 laimėjo ukrainiečiai. Dvidešimt septintąją rungtynių minutę Darius Maciulevičius nerealizavo vienuolikos metrų baudinio, nes kamuolys atsimušė į virpstą.

Kaip pažymėjo "Sūduvos" treneris Algimantas Gabrys, komanda demonstravo neblogo lygio žaidimą, bet trūko aštrumo puolime, nes rungtynėse nežaidė lengvai traumuotas Gvidas Juška ir jautėsi spragos gynyboje, kadangi nedidelę traumą patyrė Tomas Mikuckis.

Kitas turnyro rungtynes "Sūduva" žais vasario 20 dieną, su Lugansko "Zaria" komanda, o "Ekranas" tą pačią dieną susisitiks su "Kharkov" klubu.