"Eintracht" palaužė "Werder", o "Hoffenheim" sužaidė lygiosiomis su "Hamburger" (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 11-ojo turo rungtynės.

Brėmeno "Werder" namuose susigrūmė su Frankfurto "Eintracht". Antrajame kėlinyje šturmą surengę svečiai panaikino įvarčio deficitą ir šventė pergalę rezultatu 2-1.

38-ąją minutę "Werder" įsiveržė į priekį ir iki pat pirmojo kėlinio pabaigos išlaikė pranašumą. Vis dėlto jau antrojo kėlinio pradžioje "Eintracht" pasiekė išlyginamąjį įvartį, o dramatiškai pergalę išplėšė 90-ąją minutę pelnytas Aymeno Barkoko įvartis.

Kitose rungtynėse "Hoffenheim" du kartus pirmavo, tačiau neišlaikė pranašumo ir sužaidė lygiosiomis su "Hamburger".

Vokietijoje penkios komandos turi po 21 tašką. Tai - "Hoffenheim", "Eintracht", "Hertha", "Koln" ir Dortmundo "Borussia". Pastarieji dėl geriausio įvarčių santykio yra trečioje pozicijoje.

"Werder" 1 - 2 "Eintracht"
38' [1 - 0] F. Grillitsch
52' [1 - 1] A. Meier
90' [1 - 2] R. Barkok

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9913742" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hoffenheim" 2 - 2 "Hamburger"
28' [0 - 1] F. Kostič
45' [1 - 1] S. Wagner
49' [2 - 1] S. Zuber
61' [2 - 2] N. Muller