E. Abidalis: K. Mbappe tikrai nėra vertas 135 mln. eurų

Buvęs "Barcelona" ir Prancūzijos rinktinės gynėjas Ericas Abidalis neabejoja 18-mečio "Monaco" puolėjo Kyliano Mbappe talentu, tačiau nėra įsitikinęs, ar jis yra vertas tokios sumos, kuri figūruoja žiniasklaidoje.

Praėjusį sezoną tikru Prancūzijos futbolo atradimu tapęs K. Mbappe šią vasarą yra medžiojamas Europos grandų. Teigiama, kad Madrido "Real" ir Paryžiaus "Saint-Germain" klubai už jauną futbolininką pasiryžę pakloti 135 mln. eurų.

E. Abidalio teigimu, tokia suma susidarė dėl Paulio Pogba transfero į "Manchester United". Pats gynėjas tiki, kad geriausiai K. Mbappe būtų dar bent sezonui likti "Monaco" klube ir sulaukti šanso kartu su Prancūzijos rinktine išvykti į 2018 metų pasaulio čempionatą.

"Mbappe yra puikus futbolininkas, tačiau jo kaina tikrai nėra 135 mln. eurų", - "Cadena Ser" radijui sakė naujasis "Barcelona" klubo ambasadorius. - Manau, kad jam reikėtų likti "Monaco" ekipoje ir parodyti, kad jis tikrai yra aukščiausio lygio žaidėjas".

"Jis turėtų priimti sprendimą, kuris jam garantuotų daug minučių aikštėje - juk Prancūzijos rinktinės laukia pasaulio čempionatas", - patarimus jaunam futbolininkui dėstė E. Abidalis.

Galiausiai buvęs gynėjas išsireiškė ir apie visą dabartinę transferų rinką: "Kai pradedi mokėti 100 mln. eurų už Pogba, tada futbolininkai su dar didesniu talentu pasiekia daugiau nei 200 mln. eurų vertę."

Kiek tada "Barcelona" turėtų įvertinti Lionelio Messi ir Neymaro kainą?", - retoriškai paklausė E. Abidalis.

Straipsnio įvertinimas: 10 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos