Dvi raudonas korteles užsidirbęs "Atletico" nusileido "Barcai" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 22-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione susigrūmė turnyrinės lentelės lyderiai - "Barcelona" ir Madrido "Atletico". Puikiai rungtynes pradėję svečiai iš sostinės mačą užbaigė be dviejų žaidėjų ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2.

"Atletico" nuo pat pirmos minutės spaudė šeimininkus. Claudio Bravo jau pačioje pradžioje turėjo paplušėti atremdamas Saulio Niguezo smūgį.

10-ąją minutę Diego Simeone auklėtiniai jau įgijo pranašumą, kai po to pačio S. Niguezo perdavimo laisvas baudos aikštelėje likęs Koke nuginklavo C. Bravo ir išvedė svečius į priekį.

Kartų smūgį pajutę katalonai pradėjo aktyviau spausti varžovus. Nuo 20 minutės iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie 30-ąją minutę surengę puikią ataką išlygino rezultatą.

"Barcos" spaudimas tęsėsi ir nuostabų perdavimą atlikęs Dani Alvesas padėjo Luisui Suarezui išvesti Ispanijos čempionus į priekį. Lyg to būtų negana, kėlinio pabaigoje Felipe Luisas užsidirbo raudoną kortelę, kai grubiai prasižengė prieš Lionelį Messi.

Į antrąjį kėlinį "Atletico" žengė dešimtyje, tačiau demonstravo charakterį ir progą išlyginti rezultatą turėjo Antoine'as Griezmannas. Vis dėlto, 65-ąją minutę "Rojiblancos" buvo galutinai "nublokštas", kai aikštę dėl raudonos kortelės turėjo palikti dar vienas gynėjas - Diego Godinas.

Po pergalės "Barcelona" prieš "Atletico" įgijo 3 taškų pranašumą ir dar turi vienas rungtynes atsargoje.

Kiti susitikimai baigėsi "Malaga", Bilbao "Athletic" ir "Villarreal" pergalėmis.

"Barcelona" 2 - 1 "Atletico Madrid"
10' [0 - 1] Koke
30' [1 - 1] L. Messi
38' [1 - 2] L. Suarez
44' F. Luis ("Atletico") pašalintas iš aikštės
65' D. Godin ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 1 - 2 "Malaga"
45' [0 - 1] Juanpi
90' [0 - 2] R. Santa Cruz
90+4' [1 - 2] B. Baston

"Getafe" 0 - 1 "Athletic"
24' [0 - 1] I. Williams
90' Cala ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 0 "Granada"
55' [1 - 0] Bruno (11 m. baudinys)