"Dundee United" išliko nepralaimėję namuose © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos Premier lygoje įvyko trys susitikimai. „Motherwell“ svečiuose sutrypė „Inverness CT“, „Dundee United“ įveikė „Kilmarnock“, o „Gretna“ vėl pralaimėjo – šįkart „Hibernian“ klubui.

Rungtynėse tarp „Inverness CT“ ir „Motherwell“ pirmasis įvartis buvo pelnytas 15 minutę. Po kampinio pasižymėjo Davidas Clarksonas. Vėliau šeimininkams pavyko sukurti pora pavojingesnių progų, tačiau rezultatas liko toks pats.

Antrajame kėlinyje šeimininkams sunkiai sekėsi valdyti emocijas ir 51 minutę Grahamas Bayne‘as užsidirbo raudoną kortelę už pražangą prieš tą patį Davidą Clarksoną. Šis po poros minučių pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį rungtynėse.

63 minutę „Inverness CT“ liko devyniese. Už pražangą iš už nugaros buvo pašalintas Rossas Tokely. Svečiai toliau kontroliavo žaidimą, o 87 minutę Darrenas Smithas pelnydamas dar vieną įvartį padėjo tašką šiose rungtynėse.

Kitame susitikime tarp „Dundee United“ ir „Kilmarnock“ jau 8 minutę pasižymėjo Noelas Huntas, pelnydamas aštuntąjį įvartį šiame sezone. Po to abi komandos turėjo keletą progų, bet pirmasis kėlinys taip ir baigėsi - 1-0 šeimininkų naudai.

Antroje rungtynių dalyje „Kilmarnock“ stengėsi atakuoti ir išplėšti bent lygiasias, tačiau patys neįmušę susikomplikavo savo padėtį. 85 minutę Prince‘as Buabenas sugebėjo uždirbti šeimininkams vienuolikos metrų baudinį. Už poros akimirkų kilo susitumdymas tarp svečių vartininko Alano Combe ir „Dundee United“ žaidėjo Jordano Robertso. Pastarajam buvo parodyta raudona kortelė.

Po minutės Alanas Combe laimėjo ir antrąją individualią dvikovą prieš varžovus. Jis sugebėjo atremti Noelo Hunto smūgiuotą kamuolį nuo vienuolikos metrų žymos. Tačiau per pridėtinį laiką Buabenas įmušė dar vieną įvartį ir taip įtvirtino dar vieną savo ekipos pergalę namuose.

Paskutinėse šios dienos rungtynėse susitiko autsaideris „Gretna“ ir į prizininkus pretenduojantis Edinburgo „Hibernian“.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „žalieji“ žiūrovams tik leido svarstyti, kada gi bus pelnytas pirmasis įvartis. Nors pirmajame kėlinyje svečiai sukūrė daug progų, tačiau jiems vis pritrūkdavo tikslumo.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos septynias minutes krito pirmasis ir, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelis šių rungtynių įvartis. 52 minutę pasižymėjo Stevenas Fletcheris, kurio tikslus smūgis pelnė dar tris taškus puikiai šį sezoną žaidžiančiai „Hibernian“ ekipai.

Šeštadienio rungtynių statistika

„Inverness CT“ 0 – 3 „Motherwell“
15‘ [0 – 1] David Clarkson
53‘ [0 – 2] David Clarkson
87‘ [0 – 3] Darren Smith

51` Graham Bayne (“Inverness CT”), 63` Ross Tokely (“Inverness CT”) pašalinti iš aikštės

„Dundee United“ 2 – 0 „Kilmarnock“
8‘ [1 – 0] Noel Hunt
90‘ [2 – 0] Prince Buaben

86` Jordan Roberts (“Dundee United”) pašalintas iš aikštės

„Gretna“ 0 – 1 „Hibernian“
52‘ [0 – 1] Steven Fletcher