Dramatiškose rungtynėse "Fulham" ir "Manchester United" ekipos pasidalino po tašką (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Premier" lygoje vyko dar dvejos antrojo turo rungtynės.

Pirmuosius taškus prarado "Manchester United" ekipa išvykoje dvikovą su Londono "Fulham" klubu baigusi lygiosiomis 2-2.

Į Paulo Scholeso tikslų tolimą smūgį įvarčiu atsakė Simonas Daviesas, o didžioji intriga prasidėjo iki susitikimo pabaigos likus 10 minučių.

Iš pradžių įvartį į savus vartus įsimušė šeimininkų gynėjas Brede Hangelandas, o netrukus puikios progos padvigubinti skirtumą nuo 11 metrų žymos neišnaudojo po keitimo pasirodęs Nani.

Kaip vėliau paaiškėjo, portugalo nesėkmė kainavo du taškus komandai, mat 90 minutę savo klaidą ištaisė Hangelandas po pakelto kampinio smūgiu galva išlyginęs rezultatą - 2-2.

Kitame mače netikėtai lengvai pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo "Newcastle" futbolininkai net 6-0 sutriuškinę Birmingamo "Asto Villa" vienuolikę.

Svečiai galėjo įsiveržti į priekį susitikimo pradžioje, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Johnas Carew. Verta pastebėti, kad nugalėtojų gretose "hattrick'u" pasižymėjo puolėjas Andrew Carrollas.

"Newcastle" 6 - 0 Birmingamo "Aston Villa"
12' [1 - 0] Joey Barton
31' [2 - 0] Kevin Nolan
34' [3 - 0] Andrew Carroll
67' [4 - 0] Andrew Carroll
87' [5 - 0] Kevin Nolan
90' [6 - 0] Andrew Carroll

10' John Carew ("Aston Villa") nerealizavo 11 m. baudinio

Londono "Fulham" 2 - 2 "Man Utd
11' [0 - 1] Paul Scholes
57' [1 - 1] Simon Davies
84' [1 - 2] Brede Hangeland (į savus vartus)
90' [2 - 2] Brede Hangeland

87' Nani ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio