Dramatiška "Juventus" pergalė Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios XV turo rungtynės.

Sunkią pergalę iškovojo antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" vienuolikė, išvykoje po atkaklios kovos 2-1 palaužusi "Lecce".

Tai buvo septintoji Claudio Ranieri auklėtinių pergalė per 9 mačus visuose turnyruose.

Svečiai į priekį įsiveržė 57 minutę, kai tiksliu baudos smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė bei pirmąjį įvartį "Serie A" pirmenybėse vilkėdamas "Juventus" marškinėlius pelnė Sebastianas Giovinco.

Visgi "Lecce" nepasidavė, atakavo, ir 83 minutę pasiekė savo - po keitimo aikštėje pasirodęs bei tik keletą minučių ant žaliosios vejos palakstęs Daniele Cacia nestabdydamas kamuolio galingu šūviu nuginklavo Alexą Manningerį.

Nepaisant to, Turino ekipa dramatiškai išplėšė tris taškus - jau per teisėjo pridėtą laiką po Paolo De Ceglie perdavimo iš krašto galva pasižymėjo puolėjas Amauri.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės atsitiesė "Milan" vienuolikė, savų žiūrovų akivaizdoje 1-0 palaužusi "Catania".

"Milan" turėjo progų dar pirmajame kėlinyje, tačiau Andrejus Ševčenka galva mušė virš vartų, Paolo Maldini bandymą atrėmė Albano Bizzarri, o po Kaka smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Nepaisant to, 65 minutę "Catania" vartininkas buvo bejėgis - atrėmęs Alexandre'o Pato smūgį, po kampinio Bizzarri turėjo traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Genujos miesto derbyje "Genoa" varžovų aikštėje 1-0 įveikė "Sampdoria", kuriai atstovauja Marius Stankevičius.

Lietuvos rinktinės saugas aikštėje pasirodė 85 minutę ir prieš pat rungtynių pabaigą dar buvo įspėtas.

Vienintelį įvartį 50 minutę smūgiu galva po perdavimo iš dešiniojo krašto pelnė puolėjas Diego Milito.

"Milan" 1 - 0 "Catania"
65' [1 - 0] Andriy Shevchenko

Bergamo "Atalanta" 3 - 0 "Udinese"
20' [1 - 0] Jaime Andres Valdes
78' [2 - 0] Cristiano Doni
88' [3 - 0] Christian Vieri

"Cagliari" 1 - 0 "Palermo"
34' [1 - 0] Michele Fini

"Lecce" 1 - 2 Turino "Juventus"
57' [0 - 1] Sebastian Giovinco
83' [1 - 1] Daniele Cacia
90' [1 - 2] Amauri

"Reggina" 2 - 2 "Bologna"
40' [1 - 0] Bernardo Corradi
53' [1 - 1] Francesco Valiani
56' [2 - 1] Edgar Barreto
60' [2 - 2] Marco Di Vaio

"Napoli" 2 - 0 "Siena"
62' [1 - 0] Christian Maggio
72' [2 - 0] German Gustavo Denis

"Torino" 1 - 4 "Fiorentina"
3' [0 - 1] Adrian Mutu
43' [0 - 2] Alberto Gilardino
75' [0 - 3] Zdravko Kuzmanovic
77' [1 - 3] Alessandro Rosina (iš 11 metrų baudinio)
84' [1 - 4] Alberto Gilardino

Genujos "Sampdoria" 0 - 1 "Genoa"
50' [0 - 1] Diego Milito