Dortmundo „Borussia“ rungtynių pabaigoje išplėšė dramatišką pergalę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą Dortmundo „Borussia“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir rezultatu 3:2 palaužė „Eintracht“ vienuolikę.

Abu savo įvarčius šeimininkai pelnė pirmąjame kėlinyje. Rungtynių Rafaelis Borre savo komandą į priekį išvedė 15 minutę. Kolumbietis po komandos draugo perdavimo technišku smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Vos už devynių minučių Rafaelis Borre pelnė dar vieną įvartį. Puolėjas vėl pademonstravo puikią techniką baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Svečiams prireikė nemažai laiko atsigauti po tokio „šalto dušo“, tačiau 71 minutę jiems pavyko sušvelninti rezultatą. Po Erlingo Haalando perdavimo kamuolį vartininkui tarp kojų ir į vartus pasiuntė Thorganas Hazardas.

Kai atrodė, jog šeimininkai gali išsinešti pergalę šiose rungtynėse, visos jų viltys žlugo tiksint paskutinėmis rungtynių minutėms.

87 minutę po perdavimo iš krašto smūgiu galva „nuginklavo“ priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:2.

Vos už dviejų minučių „kraują užuodę“ Dortmundo komandos futbolininkai pelnė pergalingą įvartį. Mahmoudas Damoudas iš už baudos aikštelės stipriu ir precizišku smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir išvedė savo komandą į priekį.

Po šių rungtynių „Borussia“ ekipą nuo pirmoje vietoje esančio „Bayern“ skiria 6 taškai. Tuo tarpu „Eintracht“ išleido progą pakilti į ketvirtąją pirmenybių poziciją ir šiuo metu tenkinasi septintąja vieta.