Dariaus ir Girėno stadione – praplyšęs vartų tinklas bei triuškinanti čempionų pergalė © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynės buvo sužaistos Kaune, kur ginklus surėmė dvi žaliai baltos komandos.

Įvarčių kupiname mače savo pranašumą įrodė Vilniaus „Žalgiris“, kuris pergalę išvykoje šventė rezultatu 5:2 (3:0).

Pavojingesnį epizodą 13-ąją minutę sukūrė vilniečių atstovas Adamas Fofana, kuris atliko smūgį iš toli, tačiau Ignui Plūkui daug problemų tai nekėlė. Po kelių minučių smūgį iš baudos aikštelės ribų atliko ir Gratas Sirgėdas, bet Edvinas Gertmonas žaidė užtikrintai.

Pirmajį susitikimo įvartį pelnė svečiai, o jo autoriumi po Ovidijaus Verbicko perdavimo tapo varžovų apsuptyje buvęs Mathiasas Oyewusi. Po legionieriaus smūgio net praplyšo vartų tinklas. Po 10-ies minučių sostinės ekipa rezultatą padvigubino, kai kauniečių klaidą gynyboje įvarčiu pavertė Donatas Kazlauskas.

Pirmame kėlinyje tai nebuvo viskas: Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pabėgo į greitą ataką, o po dar vieno O. Verbicko perdavimo ir vėl pasižymėjo M. Oyewusi.

Antrojo kėlinio pradžioje gerą reidą atlikęs Rosario Latouchentas kamuolį atidavė Karoliui Šilkaičiui, pastarasis atliko smūgį iš toli, bet varžovų vartų sargas neklydo. Vos po kelių epizodų savo komandą gelbėti turėjo I. Plūkas, kai į vartų stačiakampį smūgiavo N. Gorobsovas.

58-ąją rungtynių minutę dar vienu taikliu smūgiu išsiskyrė vilniečiai, kai po Petaro Mamičiaus pakelto kampinio įvartį pelnė Stipe Vučuras. Persvara dar didesnė tapo 65-ąją minutę, kai įvarčiu 3 sykį šiose rungtynėse išsiskyrė M. Oyewusi, rezultatyvų perdavimą 3 kartą atliko tas pats O. Verbickas.

Visgi, kauniečiams rezultatą pavyko sušvelninti – 83-iąją minutę baudos aikštelėje taisykles pažeidė Edvinas Gertmonas, nuo 11 metrų atžymos pasižymėjo Edvinas Girdvainis. Vos po kelių epizodų „Kauno Žalgiris“ pelnė dar vieną įvartį, jo autoriumi dar sykį tapo E. Girdvainis, kuris kamuolį į vartus pasiuntė būdamas nusisukęs nuo jų.

Po triuškinančios pergalės Vilniaus „Žalgiris“ su 43 taškais bent jau kol kas pakilo į 2-ąją „Optibet A lygos“ poziciją, savo ruožtu „Kauno Žalgiris“ su 25 taškais išlieka ketvirtas.