Dar vienas pralaimėjimas laidoja paskutines "Arsenal" viltis Anglijos čempionate (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Žlugo paskutinės Londono "Arsenal" viltys pakovoti dėl šalies čempiono titulo - Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje 1-3 pralaimėjo pelnytą pergalę šventusiai"Stoke" ekipai.

Kenwyne'as Jonesas pirmajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į tinklą po Jermaine'o Pennanto perdavimo, o kiek vėliau pats Pennantas nuginklavo varžovų vartininką tiksliu smūgiu.

Robinas van Persie 81 minutę sugrąžino svečiams viltį, tačiau jau netrukus ją sugriovė Jonathanas Waltersas.

Teoriškai "Arsenal" dar gali užimti pirmą vietą, tačiau "Man Utd" per likusius tris mačus tereikia iškovoti vieną tašką, norint atimti ir šią galimybę.

"Stoke" 3 - 1 Londono "Arsenal"
28' [1 - 0] K.Jones
40' [2 - 0] J.Pennant
81' [2 - 1] R.van Persie
82' [3 - 1] J.Walters

"Wolverhampton" 3 - 1 "West Bromwich"
15' [1 - 0] S.Fletcher
28' [2 - 0] A.Guedioura
47' [3 - 0] S.Fletcher
55' [3 - 1] P.Odemwingie (iš 11 m. baudinio)