"Manch
ester City" gynėjas Danielis van Buitenas (%p02300) ketvirtadienį treniruotėje patyrė sunkią kirkšnies traumą ir negalės žaisti iki sezono pabaigos.

Belgijos nacionalinės rinktinės žaidėjas, kuris nuo vasario mėnesio buvo paskolintas "Manchester City" iš "Marseille" ekipos, sužaidė tik šešias rungtynes už savo dabartinį klubą, nes atvyko į jį tik šį vasarį.

"Mes netekome labai svarbaus žaidėjo" – teigė "Manchester City" treneris ."Labai skaudu, kad šis gynėjas negalės atstovauti mūsų klubui iki sezono pabaigos".

Van Buitenas taip pat praleis Belgijos nacionalinės rinktinės rungtynes su Vokietija ateinančią savaitę.

Ši nelaimė ištiko klubą tikrai ne pačiu geriausiu momentu. Šiuo metu klubas atsidūręs 16 – oje turnyrinės lentelės vietoje, juos skiria tik trys taškai nuo iškritimo ribos.

Nepaisant svarbios pergalės prieš "Manchester United" 4-1, "Mancester City" jau pralaimėjo 13 kartų šiame sezone. Pirmadienį klubas patyrė skaudžią nesekmę prieš "Leeds United" ekipą 2-1, kurie yra konkurentai dėl išlikimo. Šiose rungtynėse D. van Buitenas buvo pašalintas iš aikštės.

Klubo vyriausiasis treneris K.Kyganas dar negalės padėti savo komandai rungtynėse su "Fulham" ekipa šį sekmadienį. Daktarai jam patarė taip daryti, nes treneris turi problemų su savo nugara.

"Mums trūks jo šiose rungtynėse, bet mes turime susitaikyti su tuo, kad jo nėra ir kovoti taip, kaip kovotume su juo" – teigė K.Kygano asistentas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos