D. Rumšo teisėjautose rungtynėse – „Kobenhavn“ antausis „Manchester United“ © via Reuters nuotr.

„Manchester United“ Čempionų lygoje atsidūrė arti bedugnės krašto.

Ketvirtajame Čempionų lygos grupių etapo ture Eriko ten Hago auklėtiniai 3:4 išvykoje nusileido „Kobenhavn“ ekipai. Šiose rungtynėse teisėjavo Donatas Rumšas su savo lietuviška brigada.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje netrūko veiksmų. Trečiąją minutę Rasmusas Hojlundas išvedė svečius į priekį. Kėlinio viduryje danas rezultatą padvigubino.

Pirmojo kėlinio pabaigoje prasidėjo „Man Utd“ griūtis. Grubiai sužaidęs Marcusas Rashfordas gavo raudoną kortelę, kurią D. Rumšas skyrė peržiūrėjęs epizodą per VAR monitorių.

Kėlinio pabaigoje teko pridėti net 13 minučių. Viena iš to priežasčių – sirgalius, kuris į aikštę išbėgo su Palestinos vėliava.

Pirmojo kėlinio gale „Kobenhavn“ sugebėjo net išlyginti rezultatą – tikslūs buvo Mohamedas Elyounoussi ir Diogo Goncalvesas (11 m).

Po pertraukos svečiai iš Mančesterio šiek tiek stabilizavo padėtį, o teisėjas iš Lietuvos paskyrė dar vieną 11 metrų baudinį – šįkart į „Kobenhavn“ vartus. Bruno Fernandesas užtikrintai realizavo standartinę situaciją.

Mačo pabaigoje „raudonieji velniai“ vėl paleido kontrolę iš savo rankų. Lukas Lerageris rezultatą išlygino, o 17-metis Švedijos jaunuolis, su gerai pažįstamu vardu „Man Utd“ fanams, Roony Bardghij išplėšė pergalę po chaoso baudos aikštelėje.

Po šio mačo „Manchester United“ sąskaitoje lieka 3 taškai. Kitame ture anglams reikės pergalės prieš „Bayern“ ir tikėtis lygiųjų „Kobenhavn“ – „Galatasaray“ mače, norint išsaugoti viltis žengti toliau.