ČL atkrintamosios prasideda – „Manchester City“ susitvarkė su „Copenhagen“ iššūkiu © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

„Manchester City“ šį sezoną padarė tai, ko „Manchester United“ negalėjo. Jie išvykoje įveikė „Copenhagen“ ekipos futbolininkus.

Pirmajame Čempionų lygos aštuntfinalio serijos mače „miestiečiai“ 3:1 įveikė Danijos ekipą.

Svečiai iš Mančesterio rungtynes pradėjo triukšmingai. 10-ąją minutę įvartį pelnė Kevinas De Bruyne, kurio žemai smūgiuotas kamuolys pasiekė tikslą.

„Copenhagen“ atsigavo antroje kėlinio pusėje. Po Edersono klaidos rezultatą išlygino Magnusas Mattssonas, kuris vos prieš 10 dienų persikėlė į Danijos čempionų gretas.

Prieš pertrauką „Man City“ sugebėjo išlyginti rezultatą – gražiai ataką užbaigė Bernardo Silva.

Nepaisant puikaus „Copenhagen“ vartininko Kamilo Grabaros žaidimo, „Manchester City“ pelnė ir trečią įvartį. Jis krito per pridėtą rungtynių laiką, o jo autoriumi tapo Philas Fodenas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos už 3 savaičių.