ČL aštuntfinalis: "Roma" neatsilaikė prieš "Real" puolimą, "Gent" pademonstravo charakterį prieš "Wolfsburg" (VIDEO)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova Italijos sostinėje, kur susigrūmė vietos "Roma" prieš 2014 metų čempionus Madrido "Real" futbolininkus. Antrajame kėlinyje įvarčius mušti pradėję svečiai iš Ispanijos šeimininkus nugalėjo rezultatu 0-2.

Rungtynių pradžia Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams nebuvo lengva. Luciano Spalletti vadovaujama "Roma" demonstravo agresyvų žaidimą ir neleido "Real" futbolininkams įgauti pagreičio.

Vis dėlto prabėgus pirmosioms 15 minučių svečiai iš Madrido pajuto savo žaidimą ir pradėjo dominuoti su kamuoliu. Gerą progą turėjo gynėjas Marcelo, tačiau jo klastingas smūgis skriejo greta vartų.

Antrajame kėlinyje Ispanijos vicečempionai atrodė dar agresyvesni ir 57-ąją minutę galiausiai pasiekė savo tikslą. Su Marcelo susižaidęs Cristiano Ronaldo pradėjo spurtuoti į priekį, "išmaudė" varžovų gynėją ir galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių Lenkijos rinktinės vartininko ginamiems vartams.

Po įvarčio "Real" ir toliau dominavo su kamuoliu, tačiau "Roma" ne kartą pavojingomis kontratakomis grasino Keylorui Navasui. Kostarikiečiui daug darbo neteko, nes visus pirmus kamuoliu perimdavo puikia šiame susitikime rungtyniavęs Sergio Ramosas su Raphaeliu Varane.

86-ąją minutę "Roma" buvo galutinai pribaigta, kai aikštėje vos 4 minutes praleidęs Jese Rodriguezas maždaug iš 15 metrų pro šeimininkų gynėjų kojas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir užtvirtino "Real" pergalę. Atsakomoji dvikova "Santiago Bernabeu" stadione įvyks kovo 8-ąją dieną.

Kitose rungtynėse susigrūmė kiek mažiau žinomos komandos, tačiau čia kova buvo dar atkaklesnė. "Gent" savo aikštėje praleido tris įvarčius, tačiau mačo pabaigoje sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki vieno įvarčio.

Julianas Draxleris 44-ąją minutę išvedė "vilkus" į priekį, o pranašumą tas pats vokietis padidino antrajame kėlinyje prabėgus devynioms minutėms. 60-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas - po puikaus komandos draugo perdavimo trečią įvartį šiame susitikime svečiams pelnė Maxas Kruse'as.

Nepaisant beviltiško rezultato, "Gent" surado jėgų ir rungtynių pabaigoje pelnė du įvarčius. Šeimininkai turėjo progų ir išlyginti rezultatą, tačiau pasiekti lemiamo trečio įvarčio taip ir nepavyko. "Gent" išsaugojo visas viltis patekti į kitą etapą, bet kur geresnėje situacija yra "vilkai", išvykoje pelnę tris įvarčius.

"Roma" 0 - 2 "Real Madrid"
57' [0 - 1] C. Ronaldo
86' [0 - 2] Jese

"Gent" 2 - 3 "Wolfsburg"
44' [0 - 1] J. Draxler
54' [0 - 2] J. Draxler
60' [0 - 3] M. Kruse
80' [1 - 3] S. Kums
89' [2 - 3] K. Coulibaly