"Chelsea" palaužė "Arsenal" ir žais FA taurės finale © Eurofootball.lt
Šeštadienį paaiškėjo pirmasis Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės turnyro finalo dalyvis. Juo tapo Londono "Chelsea" klubas, garsiajame "Wembley" stadione po atkaklios kovos 2-1 palaužęs kitą sostinės ekipą "Arsenal".

'Kanonieriai' sėkmingai pradėjo rungtynės ir 18 minutę įsiveržė į priekį - po jaunojo Kierano Gibbso perdavimo iš krašto į vartus smūgiavo Theo Walcottas, o kamuolys, atsimušęs į gynėjo Ashley Cole'o ranką, pakeitė skriejimo kryptį, suklaidino vartininką Petrą Cechą bei atsidūrė tinkle.

"Chelsea" galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet viena iš kelių grubių "Arsenal" vartų sargo Lukaszo Fabianski klaidų nepasinaudojo Didier Drogba - kamuoliui kelią į vartus užkirto Gibbsas.

Bet 33 minutę buvo atstatyta pusiausvyra - Florentas Malouda įsiveržė į baudos aikštelę bei nuginklavo Fabianski.

Dar prieš pertrauką "Chelsea" puolėjas Nicolasas Anelka sudrebino skersinį, o pergalingą įvartį Guuso Hiddinko auklėtiniai pelnė mačo pabaigoje - vartininkas iš Lenkijos neapdairiai paliko vartus, o techniškai kamuolį suvaldęs Drogba pasiuntė jį į tinklą.

Londono "%c00041" 1 - 2 Londono "%c00042"
18' [1 - 0] Theo Walcott
33' [1 - 1] Florent Malouda
84' [1 - 2] Didier Drogba