"Chelsea" neturėjo vargo su "West Brom" © Eurofootball.lt
Paskutinėse šeštadienio Anglijos "Premier" lygos XIII turo rungtynėse Londono "Chelsea" be didesnio vargo 3-0 sutriuškino "West Bromwich Albion" ir susigrąžino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Mačo pradžia turėjo teigiamai nuteikti šeimininkus - viena pirmųjų jų atakų baigėsi pavojingu saugo Jameso Morrisono smūgiu, po kurio kamuolys praskriejo pro pat vartų skersinį.

"West Brom" ir toliau demonstravo neblogą futbolą, tačiau "Chelsea" po truputį įsižaidė ir 22 minutę savo meistriškumą teko pademonstruoti vartininkui Scottui Carsonui, atrėmusiam Franko Lampardo bandymą po Florento Malouda perdavimo.

Dar kiek vėliau arti tikslo buvo pats Malouda, bet ir vėl savo komandą gelbėjo Carsonas.

Tačiau minėtas anglas buvo bejėgis 34 minutę, kai įsiveržęs į baudos aikštelę dešiniuoju kraštu galingu smūgiu savo komandą į priekį išvedė Jose Bosingwa.

Ir tai buvo ne pabaiga - netrukus po Malouda perdavimo vartų sargą permetė ir skirtumą padvigubino Nicolasas Anelka, o 45 minutę varžovių triuškinimą kėlinio pabaigoje baigė tas pats Anelka, po tikslaus Salomono Kalou perdavimo kaire koja pelnęs trečią įvartį.

Tai buvo jau aštuntasis Prancūzijos rinktinės nario įvartis per keturis pastaruosius Anglijos čempionato mačus.

Antrasis kėlinys tebuvo formalumas - "Chelsea" atleido vadžias ir pernelyg nieko keisti nesistengė. Abi komandos sukūrė keletą pavojingų progų, bet svečių gretose tikslumo pritrūko Deco ir trečiojo įvarčio taip ir nepelniusiam Anelkai, o šeimininkų vakaro nepasaldino savų galimybių neišnaudoję Filippe Teixiera bei Do-Heonas Kimas.

"%c00194" 0 - 3 Londono "%c00042"
34' [0 - 1] Jose Bosingwa
38' [0 - 2] Nicolas Anelka
45' [0 - 3] Nicolas Anelka