"Chelsea" grįžo į pergalių kelią, "Man Utd" krito namuose (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos šešerios 17-ojo turo rungtynės.

Be Jose Mourinho likusi Londono "Chelsea" namuose susigrūmė su "Sunderland" futbolininkais. "Mėlynieji" žaidė lyg kita komanda ir be didesnio vargo rezultatu 3-1 nugalėjo svečių ekipa.

Rungtynių pradžia "mėlyniesiems" buvo ypač sėkminga. 5-ąją minutę Branislavas Ivanovičius išvedė londoniečius į priekį, o po aštuonių minučių pranašumą padidino Pedro.

50-ąją minutę Oscaras pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o "Chelsea" įgijo triuškinamą pranašumą. Vis dėlto Fabio Borini sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau galutinis rezultatas liko 3-1 ir būsimieji Guuso Hiddinko auklėtiniai šventė užtikrintą pergalę.

Sėkmingu pasirodymu negalėjo džiaugtis "Manchester United", kuris laimėti nesugeba jau keturias rungtynes iš eilės. Louiso van Gaalo vadovaujama komanda prieš "Norwich" patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2 ir krito viena pozicija žemyn.

Kiti susitkimai baigėsi Londono "Tottenham", "Crystal Palace", "Bournemouth" pergalėmis bei "Newcastle" - "Aston Villa" lygiosiomis.

"Chelsea" 3 - 1 "Sunderland"
5' [1 - 0] B. Ivanovič
13' [2 - 0] Pedro
50' [3 - 0] Oscar (11 m. baudinys)
53' [3 - 1] F. Borini

"Man Utd" 1 - 2 "Norwich"
38' [0 - 1] C. Jerome
54' [0 - 2] A. Tettey
66' [1 - 2] A. Martial

"Southampton" 0 - 2 "Tottenham"
40' [0 - 1] H. Kane
43' [0 - 2] D. Alli

"Stoke City" 1 - 2 "Crystal Palace"
45' [0 - 1] C. Wickham (11 m. baudinys)
76' [1 - 1] B. Krkič (11 m. baudinys)
89' [1 - 2] L. Chung-Yong

"West Brom" 1 - 2 "Bournemouth"
52' [0 - 1] A. Smith
79' [1 - 1] G. McAuley
87' [1 - 2] C. Daniels (11 m. baudinys)
34' J. McClean ("West Brom") pašalintas iš aikštės
90' S. Rondon ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Newcastle" 1 - 1 "Aston Villa"
38' [1 - 0] F. Coloccini
61' [1 - 1] A. Ayew

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8171548" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>