"Chelsea" futbolininkai skaudžiai pasitraukė iš FA taurės turnyro (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos stadionuose buvo žaidžiamos vienerios ketvirtojo ir trejos penktojo etapo prestižinio FA taurės turnyro ("FA Cup") rungtynės.

Iš tolimesnių kovų dėl trofėjaus skaudžiai pasitraukė čempionų titulą ginantys Londono "Chelsea" futbolininkai pakartotiniame mače savų žiūrovų akivaizdoje po vienuolikos metrų baudinių serijos nusileidę Liverpulio "Everton" vienuolikei.

Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi be įvarčių, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą, kuriame "mėlynieji" po Franko Lampardo įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau 119 minutę puikiu baudos smūgiu pusiausvyrą atstatė Leightonas Bainesas.

Vienuolikos metrų baudinių "loterijoje" aikštės šeimininkai vėl buvo įgiję pranašumą, tačiau Nicolaso Anelkos ir Ashley Cole'o nesėkmingų bandymų dėka kelialapiu į kitą etapą džiaugėsi 'irisai'.

Tuo tarpu be daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusi "Man Utd" ekipa "Old Trafford" stadione minimaliu rezultatu 1-0 palaužė penktojo pagal pajėgumą Anglijos futbolo diviziono "Crawley" klubą. Vienintelio įvarčio autorius - Wesas Brownas.

Kitose rungtynėse triumfavo "Birmingham" ir "Stoke" komandos.

"Chelsea" 1 - 1 Liverpulio "Everton"
(11 m. baudinių serija 3-4)

"Birmingham" 3 - 0 "Sheffield Wednesday"

"Stoke" 3 - 0 "Brighton"

"Man Utd" 1 - 0 "Crawley"