R. Varane'o dovanėlėmis pasinaudojusi „Man City“ eliminavo „Real“, „Lyon“ pateikė sensaciją Turine © AP nuotr.

Penktadienio vakarą po ilgos pertraukos sugrįžo UEFA Čempionų lyga, kur buvo sužaisti du atsakomieji aštuntfinalio mačai.

„Manchester City“ namuose identišku rezultatu kaip ir pirmosiose rungtynėse 2:1 įveikė Madrido „Real“ ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

„Miestiečiai“ jau 9-ąją minutę pirmavo po o grubios Raphaelio Varane'o klaidos, kurią įvarčių pavertė Raheemas Sterlingas.

28-ąją minutę „Real“ viltis atgaivino puikiai galva sužaidęs ir rezultatą išlyginęs Karimas Benzema.

Po išlyginamojo įvarčio „karališkasis“ klubas tarsi ėmė kontroliuoti situaciją aikštėje, tačiau 68-ąją minutę dar kartą grubiai suklydo R. Varane'as, o šeimininkus į priekį vėl išvedė Gabrielis Jesusas.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir „Man City“ aštuntfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 4:2.

Kitose rungtynėse „Lyon“ išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Juventus“ futbolininkams ir nors bendras serijos rezultatas buvo lygus – 2:2, Prancūzijos klubas dėl išvykos įvarčio kiek netikėtai prasibrovė į kitą etapą.

12-ąją minutę į Turino ekipos vartus buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį realizavęs Memphis Depay'us įstūmė „Juventus“ į nepavydėtiną situaciją.

43-ąją minutę abejotinas 11 metrų baudinys buvo skirtas jau į kitus vartus, o rezultatą išlygino sėkmingai smūgį realizavęs Cristiano Ronaldo.

Tas pats portugalas 60-ąją minutę fantastišku smūgiu išvedė Italijos čempionus į priekį, tačiau per likusį laiką „Juventus“ lemiamo įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Būtent „Man City“ ir „Lyon“ klubai tarpusavyje susitiks Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • EdgarasT (IP: 06b1090b1)

Šiaip tikrai nesuprantu už ką čia tas baudinys

• 19
  • 1 (IP: 7a00fd621)
    Juokiuos!!! (IP: 2dca2e89e)

Prieš Penaldo atėjima Juve iki finalu eidavo dabar visa komanda vergauja Penaldo, kad jam statistika kelt ir per šyknaskyke net nuo nevykeliu PSG lygos vidutinioku kaip Lyon gauna 😀 😀 😀 Tikiuosi susiprotės ir išmes inkara. P s. Forza juve duchas kaip laikais po eilinės pliuchos 😀

Gal jau nenusišnekėk. Kur tau kas vergauja CR. Kai komandos žaidimas remiasi individualiais žaidėju pasirodymais, tai geriau ir nereikia tikėtis, nes šį sezona Juvės žaidime aplamai nėra jokios minties.

• 15
  • MU (IP: cac884794)

Ar dar yra koks normalus futbolo portalas? EF visiskai nusivaziaves.. svarbiausia, kad kuo daugiau troliu komentuotu nesamones 😃)

• 14
  • TomasHalaMadrid

Varanas gruzins save konkreciai del sio vakaro!!! 2 padovanoti golai. Nu finalas, kad idomesnis butu Barca, City, Bayern kazkas is tu finale susitiks, tai bus normaliox!!!

• 6
  • 5 (IP: 3bb60a050)

Visos stipresnes komandos ir graziau zaidzencios negali visada iseiti toliau todel ir idomus sportas bet city juve daug idomiau butu ziureti buve

• 5
  • XXXXXXXX (IP: e59ad06a5)
    TomasHalaMadrid

Tau su galva negerai vaikeli. Vejus kazkokius skleidzia 😂 Niekada nerasi mano komentaro su keiksmais kazkam skirto is lempos. Kas prasosi tas ir gauna, pvz kaip tu. Taip, kad nebefantazuok šizike mazas! 😂

Jo... gal pasižiūrim komentarus vėjau tu? Isterijos liejosi, čia visus puoliai. Dabar matai tipo vėjai. Prasičiūchinai ar vitaminai tada gerai suveikė? Tomai būk geras, pasirodei kaip visiška sprietranka isterika, bent jau pripažink. Ne aš vienas juk skaičiau isterijos priepolius. Keismažodžių aš nerašiau, įžeidinėjimai nėra tik keismažodžiai. Bet kiekvieno mąstymas ir supratimas skirtingas. Tuo mes ir skiriamės. Pas mane mąstyma snėra ribotas. Kas raunaisi? Žmogau komentatoriai tik parašė, kad neteisingi baudiniai buvo ir t.t, o tu iškart įžeidinėti. Gal tu traumuotas brolau mielas eik tu pas psichetrus kol vėl karantino neįvedė. Beprotis visiškas. Sumala šūda ir sako nieko čia nebuvo. O aš galvojau Forza čia vienas besmegenis

• -2
    Vau (IP: ef0c24fc8)

Gudrutis po fakto aiškina, kas buvo akivaizdu 😀DD Nu jau taip nukritus savivertė pas šitą atriaugą XXXXsą, kad reikia tokių gudrybių griebtis. Kenoloto pasižiūrėk vakare, paskui galėsi aiškint visiem kaip akivaizdu buvo. Nors ką čia aiškinu, tikriausiai taip ir darai 😀

Pisk su galvą į sieną gal protas sugrįš. Tik deb.ilams nieks buvo neaišku. puse čia spėjusių jau žinojo kas ir kaip. O kad pats beprotis esi, suprantama juk ir spėlioti sunkiau

• 0
    XXXXXXXXXX (IP: bae3b82ed)

Kaip po abejotinų rungtynių, kur ir 11 neturėjo būt ir ten viso kiti bal bla bla jau čia aprašyti tu isterijas leidai, nes pasipylė nepasitenkinimas kitų lankytojų, dėl pagalbos Real iš teisėjų. Tai nebuvo nei šiukšlyno, nei smėlio dėžės. Varei ir čia visiems kam netingėjai įžeidimus ir tai kad nesivėliau tada apsiraminai. Dabar matai kaip pačio klubas be teisėjo pagalbos nepraėjo, apsišiko. Ir ant pačio pastūmta, tai ir smėlio dėžė ir šiukšlynas pasidarė. Nešik kur pats sėdi ir nesmirdės, kaip tu taip ir su tavim nevykėli

• 0
  • Vau (IP: ef0c24fc8)
    XXXXXXXXXXX (IP: bae3b82ed)

😀 Nejukink tu profe 😀 Čia puse turbūt lankytojų atspėjo, nes buvo lengvai gan nuspėjamos. Tiesa sakant pats nežinau kodėl nespėjau 2 - 1 Juventus naudai, nes buvo akivaizdu, o MC atspėjau. Tad profe kavokis, pagal tavo mąstymą mes čia visi genijai 😀