Čempionų lygos ketvirtfinalyje - "Inter" ir CSKA © Eurofootball.lt
Antradienį buvo išdalinti dar du bilietai į Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą, kurių savininkais tapo Milano "Inter" ir Maskvos CSKA klubai.

Įnirtingas mūšis vyko Londone, kur vietos "Chelsea" bandė atsirevanšuoti Milano "Inter" ekipai už pirmajame mače patirtą pralaimėjimą rezultatu 1-2.

Šeimininkai kiek geriau pradėjo rungtynes ir sukurė kelis pavojingesnius momentus prie "Inter" vartų, tačiau abu sykius patikimai sužaidė svečių gynėjai.

Mačui įsibėgėjant aikštėje įsivyravo tikra fizinė kova. Nors pusprogių turėjo abi ekipos, bet iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas liko 0-0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Goranas Pandevas galėjo pridaryti daug bėdų "Chelsea" vartams, bet epizode patikimai sužaidė šeimininkų gynėjai.

65 minutę dar vieną neblogą šansą turėjo svečiai, vis dėlto Diego Militos smūgis praskriejo visai šalia vartų. Tačiau jau po trylikos minučių Samuelis Eto'o nutildė stadione susirinkusius "Chelsea" fanus, kai iššokęs vienas prieš vartininką išvedė svečius į priekį.

Negana to, šeimininkų šansus išsigelbėti dar apsunkino 88 minutę puolėjo Didier Drogba gauta raudona kortelė. "Inter' šventė minimalią pergalę bei žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Kitame aštuntfinalio susitikime kelialapį iškovojo Deivido Šembero Maskvos CSKA, rezultatu 2-1 išvykoje įveikusi "Sevilla", kuriai atstovauja Marius Stankevičius.

Pirmasis komandų mačas Rusijoje baigėsi lygiosiomis 1-1, tad šeimininkams užteko nulinių lygiųjų. Visgi jie jau sužaidus kelias minutes turėjo puikią progą pasižymėti, bet Luisas Fabiano vos iš kelių metrų įvarčio pelnyti nesugebėjo.

CSKA taip pat nesnaudė, kūrė atakas, vieną iš jų ir pavyko išnaudoti - 38 minutę Tomas Necidas tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį. Nepaisant to, "Sevilla" greitai atsakė tuo pačiu, mat vos po trijų minučių pasižymėjo Diego Perotti.

52 minutę šeimininkai turėjo dar vieną progą pelnyti įvartį, tačiau ja nepasinaudojo, o svečiai į tai patys atsakė tiksliu smūgiu. Keisuke Honda baudos smūgį Palopas atmušė ne itin sėkmingai, tad kamuolys įskriejo į 'Sevilla" vartus.

Nors "Sevilla" bandė kurti pavojingus momentus, bet finalinis teisėjo švilpukas paskelbė CSKA pergalę, kuri reiškia, jog Rusijos ekipa keliauja į kitą turnyro etapą.

Londono "Chelsea" 0 - 1 Milano "Inter"
(Pirmasis mačas 1-2, bendras rezultatas 1-3)
78' [0 - 1] Samuel Eto'o

89' iš aikštės išvytas Didier Drogba ("Chelsea")

"Sevilla" 1 - 2 Maskvos CSKA
(Pirmasis mačas 1-1, bendras rezultatas 2-3)
39' [0 - 1] Tomas Necid
41' [1 - 1] Diego Perotti
55' [1 - 2] Keisuke Honda