Šou St. James Parke: PSG patyrė sutriuškinimą prieš „Newcastle“ © Action Images via Reuters nuotr.

„Newcastle“ sugrįžimas po 20 metų į Čempionų lygą yra itin triukšmingas.

Antrose F grupės rungtynėse Eddie Howe auklėtiniai 4:1 įveikė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Rimtas šturmas rungtynių pradžioje prasidėjo jau tribūnuose. „Newcastle United“ sirgaliai buvo puikiai pasiruošę šiam svarbiam mačui.

17-ąją minutę Miguelis Almironas išvedė „šarkas“ į priekį. Dar pirmajame kėlinyje rezultatą padvigubino Danas Burnas, kuris iš artimos distancijos tiksliai smūgiavo galva. VAR po peržiūros patvirtino įvartį.

Viskas ties dviem įvarčiais nesibaigė. Seanas Longstaffas 50-ąją minutę pavertė rezultatą triuškinamu.

PSG bandė sugrįžti į rungtynes. 56-ąją minutę Lucasas Hernandezas pasižymėjo smūgiu galva. Netrukus svečiai turėjo dar kelias progas, tačiau maksimalios intrigos grąžinti nepavyko.

Fabianas Scharas per pridėtą laiką slysdamas kalė paskutinę vinį į PSG vartus.

Po šios pergalės St. James Parke „Newcastle United“ turi 4 taškus savo sąskaitoje. Paryžiečiai turi 3, tačiau išlaiko antrą vietą dėl lygiųjų kitame grupės susitikime: „Borussia“ 0:0 „AC Milan“.