Čempionų lygoje - abiejų praėjusio sezono finalininkų pergalės (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar aštuonerios III turo rungtynės.

Rezultatyviame mače A grupėje pergalę iškovojo praėjusio sezono finalininkas Milano "Inter" klubas, 4-3 įveikęs lygos debiutantą Londono "Tottenham".

Po pirmojo kėlinio rungtynių baigtis buvo aiški - šeimininkai pirmavo net 4-0. 2 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Javieras Zanetti, o 8 minutę teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Samuelis Eto'o. Be to, Anglijos ekipa liko dešimtyje, mat iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas vartininkas Heurelho Gomesas.

Iki pertraukos triuškinantį pranašumą "Inter" vienuolikei garantavo Dejano Stankovičiaus ir Eto'o smūgiai.

Nors Londono ekipa buvo pasmerkta, antroje pusėje "Tottenham" futbolininkai išliko kovingi ir Garetho Bale'o dėka sugebėjo pelnyti tris įvarčius.

A grupė:

Enschedės "Twente" 1 - 1 Brėmeno "Werder"
75' [1 - 0] T.Janssen
80' [1 - 1] M.Arnautovic

Milano "Inter" 4 - 3 Londono "Tottenham"
2' [1 - 0] J.Zanetti
11' [2 - 0] S.Eto'o (iš 11 metrų baudinio)
14' [3 - 0] D.Stankovic
35' [4 - 0] S.Eto'o
52' [4 - 1] G.Bale
90' [4 - 2] G.Bale
90' [4 - 3] G.Bale

8' iš aikštės pašalintas H.Gomes ("Tottenham")

B grupė:

"Lyon" 2 - 0 Lisabonos "Benfica"
22' [1 - 0] J.Briand
52' [2 - 0] L.Lopez

44' iš aikštės pašalintas N.Gaitan ("Benfica")

Gelzenkircheno "Schalke" 3 - 1 Tel Avivo "Hapoel"
3' [1 - 0] Raul
58' [2 - 0] Raul
68' [3 - 0] J.M.Jurado
90' [3 - 1] I.Shechter

C grupė:

"Man Utd" 1 - 0 "Bursaspor"
7' [1 - 0] Nani

Glazgo "Rangers" 1 - 1 "Valencia"
34' [1 - 0] M.Edu
46' [1 - 1] M.Edu (į savus vartus)