Čempionų lyga: "Atletico" po dramatiškos kovos eliminavo čempionus, "Bayern" žengė į pusfinalį (VIDEO, FOTO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo paskutiniai pusfinalio dalyviai - Madrido "Atletico" ir Miuncheno "Bayern".

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Vicente Calderon" stadione, kur Madrido "Atletico" po nesėkmės "Camp Nou" stadione bandė atsitiesti prieš "Barcelona". Dramatiškoje ir kalbų dėl teisėjų darbo sukėlusioje dvikovoje Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-0 nugalėjo katalonus ir žengė į pusfinalį.

Pirmajame susitikime Luiso Enrique auklėtiniai prieš "Rojiblancos" šventė pergalę rezultatu 2-1. "Atletico" šiame susitikime reikėjo mušti bent vieną įvartį, todėl nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai puolė katalonus ir neleido įgyti varžovams taip mėgstamos kamuolio kontrolės.

"Atletico" per pirmąjį pusvalandį kūrė ataką po atakos, o "Barca" nesugebėjo atlikti nei vieno pavojingo smūgio. 36-ąją minutę "Vicente Calderon" stadionas buvo apimtas euforijos - po meistriško Saulio perdavimo tikslų smūgį į vartų stačiakampį galva pasiuntė Antoine'as Griezmannas.

Po praleisti įvarčio L. Enrique treniruojama komanda pradėjo žaisti kiek aštriau, tačiau po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 1-0 ir kova persikėlė į antrąją rungtynių pusę.

D. Simeone auklėtiniai antrajame kėlinyje nesiruošę užsidaryti į gynybą ir nuo pat pradžių kūrė pavojingas atakas. 52-ąją minutę viena jų galėjo baigtis svarbiu įvarčiu, bet Lucaso Fernandezo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Vėliau "Barcelona" nusprendė imtis iniciatyvos šiame susitikime ir į puolimą pasiuntė net centro gynėją Gerardą Pique. 66-ąją minutę Luisas Suarezas turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau į jo galingą smūgį reagavo Janas Oblakas.

Iki pat susitikimo pabaigos tęsėsi katalonų apgultis prie Madrido ekipos vartų, tačiau Sergi Roberto 88-ąją minutę prarado kamuolį, o kairiuoju kraštu spurtavęs Filipe Luisas uždirbo 11 metrų baudinį. Brazilo smūgiuotą kamuolį su ranka blokavo Andresas Iniesta, o prie 11 metrų žymos stojęs A. Griezmannas nesuklydo.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis "Barcelona" galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau teisėjas neužfiksavo Gabi rankos baudos aikštelėje ir dvikova baigėsi rezultatu 2-0. Praėjusių metų čempionai šį sezoną titulo jau neapgins, o "Atletico" antrą kartą per tris metus iš šio etapo eliminuoja "Barca".

Kitoje aštuntfinalio dvikovoje Lisabonos "Benfica" savo žiūrovų akivaizdoje taip pat bandė atsitiesti po pralaimėjimo prieš Miuncheno "Bayern". Šeimininkai davė kovą svečiams iš Bavarijos, tačiau Pepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo lygiąsias ir bendru rezultatu 2-3 žengė į kitą etapą.

"Benfica" ekipai reikėjo greito įvarčio. 27-ąją minutę portugalams pavyko pasiekti šį tikslą, kai nepatikimai baudos aikštelėje sužaidęs Manuelis Neueris leido pasižymėti Rauliui Jimenezui. Vis dėlto jau 38-ąją minutę Arturo Vidalis išlygino rezultatą.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu varžovų iš Vokietijos įvarčiu. 76-ąją minutę Andersonas Talisca išlygino rezultatą, tačiau "Benfica" ekipai dar reikėjo pelnyti mažiausiai du įvarčius. Galutinis rezultatas liko 2-2 ir bavarai žengė tolyn.

Ketvirtfinalyje aiškūs keturi dalyviai - "Bayern", "Atletico", Madrido "Real" ir "Man City".

"Atletico" 2 - 0 "Barcelona"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 3-2)
36' [1 - 0] A. Griezmann
87' [2 - 0] A. Griezmann (11 m. baudinys)

"Benfica" 2 - 2 "Bayern"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 2-3)
27' [1 - 0] R. Jimenez
38' [1 - 1] A. Vidal
52' [1 - 2] T. Muller
76' [2 - 2] A. Talisca