Čempionų charakteris: „Liverpool“ paskutinę minutę palaužė „Forest“ komandą © Reuters nuotr.

„Liverpool“ šiame sezone demonstruoja čempionų charakterį.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai dar kartą dramatiškai išplėšė pergalę – jie 1:0 išvykoje palaužė „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Rungtynės buvo apylyges. „Forest“ komanda turėjo bent kelias geras progas pasižymėti, bet to padaryti nesugebėjo.

9-ąją pridėto laiko minutę smūgiu galva pergalę išplėšė Darwinas Nunezas.

Po šios pergalės „Liverpool“ toliau išlaiko 1-ąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

• ahahahaha
    Ghhmm

Teisėjas apvogė Nottinghama. Turėjo baigt varžybas, bet žaidė jau maximum... Pridėjo 8min, ivartis 9+.

Kurios komandos fanas ? MU ? Nottinghamas tempe laiką , gavo kortele už tai , kampinis buvo keltas 90+8 , o teisėjas leido dabaigti ataką , + varžybos baigėsi 101minutę , tai turėjo dar viena minute atsargoj kaip ir Liverpulis . Sveikinimai su fanais , o tie kas nestebit rungtynių ir komentuojat , kad tik pakomentuoti , tai eikit geriau pažiūrėt ir tada komentuokit , kad neliktumete durnelio vietoj nesąmonių prirašynėja

• 43
  • Liverpool fanas

Būna ir tokių pergalių! Taip gali laimėti tik stiprios komandos.Tegul ir su Fortūnos pagalba,reikia suprasti,kad rungtynės pasibaigia tik su finaliniu teisėjo švilpuku.Su pergale,visiems Liverpool fanams!

• 28
  • 1983A

Wou, kartais reik tokių pergalių! Sveikinimai fanams!

• 19
  • kei...

tiesiog super! Aisku su tokia komanda,reikia iskovoti pergale ne paskutinem minutem,bet NF gerai zaide gynyboj ant kontru gerai iseidavo.Na dabar ryt ,kad ir keista is mano puses bet reiks MU palaikyt pries MC.Gal MU nustebins .Su pergale!

• 17
  • Sidney Crosby

Paskutine sekunde , ne paskutine minute , dar daug rungtyniu bus visiems pragariskai sunku

• 13
  • Ekspertize
    snargly

dar vienas sliekas skauzeris savam pasauly, su teksto suvokimu neturintis nieko bendro. Tau gal kažkur skauda, kad už vieno dalyko užsikabinęs nematai daugiau nieko. Mažapimpio sindromas, kontraceptikus vyrui gert tai tas pats kaip skauzeriui paaiškint futbolo niuansus ir apturėt adekvatų pokalbį - jokio efekto, beprasmiška.

Tave tie skauzeriai tiek rurina sena bezdala, kad gal ir kontraceptikus pramus kita kart

• 0
    snargly

Kontraceptikus paminejau del to, nes vietoj to, kad paziuretum epizoda ir ijungtum savo pustuste lygia, kaip silkas smegenine, pradejo kraujuot tau is kiauros vag.inos ir asaros begt apie kloppo magijas 😀D kokius niuansus tau aptarinet, protinis inva.lide? viskas aisku, kaip 2x2, nebent esi su dau.no sindromu. Laisvas, kaimieti.

• 0
  • snargly
    Ekspertize

Buki protiniai *** pagarbos yra neverti, del to tau pagarba ir nera rodoma is nei vieno zmogaus. Ironiskas leptelejimas "kloppo magija", leidzia manyt, kad neziurejai varzybu arba esi visiskas kaimo japas dundukas, kuris ziuri varvindamas seile ir nesupranta ka ten ziuri ekrane. Eik issigerk kontraceptikus senas sudo gabale ir nebesirodyk Liverpoolio skiltyse

• 0
    Maxevelis

Gerai vaikas paaiskinsiu, premierlyga prasidejo 1992 dar kai gimes nebuvai ir per ta laika loserpool iskovojo 1 vieninteli pl titula 2019, tas pats arsenal 3 taip kad eik i kamputi paverk nesvaiges

tu isvis is stoteles kekses issiktas pusla.voni net neesi mates, kaip varssna kelia major trofeju savo apmyztam apgailetinam gyvenime ir dar komentuoji cia vejus. Eini staigiai pasikart, kad nematyciau daugiau cia, nevykeli.

• 2
    Snargly

Elementaraus klausimo paklausiau, o tu pats kažin kokį burbulą išpūtei su savo epitetais ir į kraštutinumus toliau sėkmingai eini. Nebūtum žemo intelekto skauzeriukas. Žiniuonis ****, nebeplak klaviatūros ir išsijunk lietuvių kalbą joje nebesidemonstravęs, kad mokyklos nebaigęs esi. Galiu paaiškint tau - teisėjas davė "drop ballą", ne "free kicką", kas indikuoja, jog rungtynės buvo stabdomos ne dėl pražangos, o tam, kad įsitikint ar ant žemės gulinčiam ir galvos traumą vaidinančiui Konate viskas yra tvarkoje. Ką tai reiškia, tai reiškia, kad nebuvo fiksuota jokia pražanga (aš nė vienu žodžiu nekvestionavau, buvo ji ar ne, aš apie taisykles šneku ir jų išpildymą) ir kamuolys turėjo atitekt Forestui, kadangi sustabdžius žaidimą kamuolį kontroliavo jie. Todėl tiek man, tiek komentatoriui savaime kilo klausimas, kodėl buvo drop ballas Pooliui. O tu toliau įsivaizduok, kad nekeldamas racionalių klausimų labai supranti fūlę ir liežuvį išmetęs šliaužiok paskui savo dievą britą. Kirminas.