"Celta" ir "Sevilla" šventė sunkias pergales, nutrūko "Villarreal" pergalių serija (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos pirmos ketverios 20-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Ramon Sanchez" stadione, kur susigrūmė "Sevilla" prieš "Malaga". Vadovaujama Unai Emery Sevilijos miesto ekipa po atkaklios kovos palaužė svečius iš Andalūzijos.

Pergalę nulėmė per dvi minutes pelnyti du Kevino Gameiro įvarčiai. 72-ąją minutę Charlesas buvo grąžinęs intrigą, bet susitikimas baigėsi rezultatu 2-1.

Kitose rungtynėse Vigo "Celta" namuose vos neišleido "garantuotos" pergalės prieš Valensijos "Levante". Šeimininkai pirmavo rezultatu 3-0, tačiau varžovai buvo pranašumą panaikinę iki vieno įvarčio deficito. Vis dėlto po 90 minučių kovos galutinis rezultatas buvo 4-3.

"Villarreal" namuose susigrūmė su Sevilijos "Real Betis". "Submarinai" neįveikė svečių ir susitikimas baigėsi rezultatu 0-0, o "Villarreal" ekipai tai buvo pirmieji prarasti taškai po penkių pergalių iš eilės.

"Sevilla" 2 - 1 "Malaga"
40' [1 - 0] K. Gameiro
42' [2 - 0] K. Gameiro
72' [2 - 1] Charles
83' V. Iborra ("Sevilla") pašalintas iš aikštės
90' V. Iborra ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Celta" 4 - 3 "Levante"
35' [1 - 0] J. Guidetti
40' [2 - 0] J. Guidetti
57' [3 - 0] I. Aspas
63' [3 - 1] Deyverson
65' [3 - 2] P. Lopez
84' [4 - 2] F. Orellana
89' [4 - 3] J. Morales

"Villarreal" 0 - 0 "Real Betis"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8228643" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>