C.Ancelotti: "Mūsų startas buvo prastas, bet nusipelnėme pergalės"

Madrido „Real“ futbolininkai išnešė sveiką kailį iš Bulgarijos, kai trečiadienio Čempionų lygos rungtynėse 2:1 palaužė ne savo stadione žaidusią Razgrado „Ludogorec“ komandą. Bet ispanų treneris Carlo Ancelotti ne tik šypsojosi, bet ir išreiškė priekaištus. Trys taškai – gerai, bet strategui slogų įspūdį paliko banguojanti gynyba.

Būtent dėl nesusikaupimo „Real“ praleido įvartį jau 6 minutę bei neišvengė keleto klaidų. Tačiau Cristiano Ronaldo 11 metrų baudinys (mušė du, realizavo vieną) ir Karimo Benzemos smūgis leido „Real“ išsivežti pergalę.

„Turėjome daug progų įmušti, - sakė C.Ancelotti. - Esu patenkintas, bet mūsų startas buvo prastas. Praleidome įvartį po kampinio, o tai galėjo viską sukomplikuoti. Laimei mūsų atsakas buvo geras. Ekipa parodė gerą atakuojantį žaidimą, yra puikiai pasirengusi fiziškai. Turėjome daug progų ir galėjome įmušti papildomą įvartį pabaigoje. Nusipelnėme pergalės.“

55 metų italas priminė, kad kampiniai – skaudi vieta „Real“ komandai.

„Tokį pat įvartį praleidome mače su Madrido „Atletico“ ir „Real Sociedad“. Reikėtų geriau prižiūrėti situaciją ties artimu virpstu. Šiai problemai skiriame dėmesį“, - sakė C.Ancelotti.

Jis prieš rungtynes nusprendė pakeisti starto sudėtį, ant suolo pasodindamas reguliarius žaidėjus. Tarp jų buvo ir Jamesas Rodriguezas, Toni Kroosas bei K.Benzema. Pastarasis vėliau pakilo nuo suolo ir apsaugojo komandą nuo gėdos.

C.Ancelotti paaiškino priežastis, kodėl nutarė pradėti dvikovą su Javieru Hernandezu, Isco bei Asieru Illarramendi.

„Norėjau, kad Karimas pailsėtų, nes jis žaidė daug. J.Hernandezas turėjo geras rungtynes, nors ir neįmušė. Pirmiausia reikėjo kai kuriems žaidėjams leisti pailsėti. Kita priežastis – turiu motyvuoti tokius futbolininkus, kaip J.Rodriguezas, A.Illarramendi, Isco“, - sakė C.Ancelotti.

Jis nuramino sirgalius, bijančius, kad „Real“ žvaigždė C.Ronaldo patyrė rimtą traumą. „Šiek tiek maudžia, bet nieko ypatingo“, - teigė strategas.

lrytas.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...