Bundesligoje - lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyni 28-ojo turo Bundesligos turo mačai, po kurių didesnių pakitimų lentelės viršuje neįvyko, kadangi visi rungtyniavę lyderiai sugebėjo iškovoti pergales.

Realiausia pretendente atimti titulą iš „Bayern“ ir toliau lieka „Schalke“ ekipa, šįkart namuose tik antrajame kėlinyje palaužusi paskutiniąją vietą užimančią „Gladbach“ vienuolikę. Gelsenkircheno klubo gretose pasižymėjo G. Asamoah ir K. Kuranyi, kuriam tai buvo jau dvyliktasis sezono įvartis.

Pergalė leido išlaikyti šešių taškų pranašumą prieš Miuncheno klubą, kuris nelengvai svečiuose 2-1 nugalėjo „Hannover“ komandą. „Bayern“ buvo priversti vytis varžovus po to, kai prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą A. Brugginko smūgį į savus vartus nukreipė „Bayern“ gynėjas Danielis van Buytenas.

Po pertraukos svečiai pagerino žaidimą ir 53-ąją minutę, prasiveržęs pro du gynėjus, M.Demichelis rezultatą išlygino, o mačui artėjant link pabaigos pergalingą įvartį, po gražios kombinacijos, užtikrinu smūgiu pelnė B. Schweinsteigeris.

Ko gero lengviausią pergalę „nuskynė“ „Stuttgart“ ekipa, svečiuose 2-4 įveikusi „Hamburger“ klubą. Sužaidus valandą Štutgarto futbolininkai jau turėjo keturių įvarčių persvarą ir per likusį mačo laiką pergalės nebeišleido. Iki čempionato pabaigos likus septyniems turams Armino Veho treniruojami „Stuttgart“ futbolininkai nuo lygos lyderių atsilieka keturiais taškais bei užima antrąją vietą, kurią rytoj greičiausiai vėl teks užleisti „Werder“ klubui.

Visi šeštadienio rezultatai

"%c00015" 2 - 0 "%c00103"
57' [1 - 0] Gerald Asamoah
70' [2 - 0] Kevin Kuranyi

"%c00011" 3 - 2 "%c00209"
21' [0 - 1] Mohamed Zidan (11 m.)
41' [1 - 1] Diego Klimowicz
79' [1 - 2] Mohamed Zidan
81' [2 - 2] Marcelinho
87' [3 - 2] Marcelinho

"%c00105" 1 - 1 "%c00210"
19' [0 - 1] Radim Kucera
72' [1 - 1] Patrick Ebert

72' Josip Simunic ("Hertha") pašalintas iš aikštės

"%c00257" 1 - 3 "%c00309"
59' [0 - 1] Sergiu Marian Radu
63' [1 - 1] Alexander Meier
76' [1 - 2] Christoph Preuss (į savo vartus)
90' [1 - 3] Vlad Munteanu

"%c00088" 1 - 2 "%c00001"
44' [1 - 0] Arnold Bruggink
53' [1 - 1] Martin Demichelis
71' [1 - 2] Bastian Schweinsteiger

78' Frank Fahrenhorst ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"%c00024" 2 - 4 "%c00027"
10' [0 - 1] Jeronimo Cacau
13' [0 - 2] Sami Khedira
27' [0 - 3] Roberto Hilbert
61' [0 - 4] Fernando Meira
66' [1 - 4] David Jarolim
75' [2 - 4] Ivica Olic

34' Anis Ben-Hatira ("Hamburger") pašalintas iš aikštės
43' Thomas Hitzlsperger ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00308" 1 - 4 "%c00100"
14' [0 - 1] Christian Worns
54' [0 - 2] Alexander Frei
58' [0 - 3] Alexander Frei
61' [0 - 4] Tinga
62' [1 - 4] Vedad Ibisevic