Bulgarą pasikvietęs "Žalgiris" sutriuškino "Bangą" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vilniaus "Sportimos" manieže vyko vienerios rungtynės, kuriose dalyvavo "A lygos" komanda - sostinės "Žalgiris" susitiko su "I lygos" klubu Gargždų "Banga" ir sutriuškino varžovus 6-0, o du įvarčius nugalėtojams pelnė peržiūroje dalyvaujantis legionierius iš Bulgarijos.

"Žalgiris" 6 - 0 "Banga"
10' [1 - 0] Raimondas Vilėniškis
18' [2 - 0] Igoris Morinas
30' [3 - 0] Aleksandras Romašovas
60' [4 - 0] Andrius Puotkalis
68' [5 - 0] Stefan Todorov
72' [6 - 0] Stefan Todorov

"Žalgiris": Rapalis (45' Surgautas); Choruži, Ngapunu, I.Steško, Lukoševičius (45' Aleksa); Morinas (59' Puotkalis), Ostap (22' Krukovski), Vilėniškis (30' A.Steško), Poderis (45' Veikutis), Lemežis (45' Bursuc); Romašovas (45' Todorov)

"Žalgirio" sudėtyje šiam draugiškui mačui buvo vienas naujas veidas - 24 metų puolėjas iš Bulgarijos Stefanas Todorovas, kuris ankstesnėje savo karjeroje yra rungtyniavęs tėvynėje ir Lenkijos ekipose - jis atstovavo Sofijos "CSKA", Svištovo "Akademik", Pleveno "Spartak", Petricho "Belasitsa", Sofijos "Slavia", Plocko "Wisla, o pastaruoju metu žaidė Lenkijos antros lygos Janikowo "Unia".

Tiesa, peržiūroje dalyvaujantis legionierius mačą pradėjo tarp atsarginių, tačiau tai nesutrukdė aikštės šeimininkams jau 10 minutę išsiveržti į priekį - tiksliu smūgiu nestabdant kamuolio pasižymėjo Raimondas Vilėniškis.

Vėliau atšokusiu kamuoliu pasinaudojo ir dar vieną įvartį pridėjo žalgiriečių kapitonas Igoris Morinas, o sužaidus pusvalandį pasižymėjo Aleksandras Romašovas.

"Banga" taip pat turėjo pora galimybių pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo, o antrajame kėlinyje "Žalgiris" toliau išlaikė iniciatyvą nepaisant atliktų keitimų, tarp kurių buvo ir S.Todorovas.

Sužaidus valandą po tikslios šeimininkų kombinacijos ketvirtą įvartį pelnė Andrius Puotkalis, tuo tarpu paskutinius du iš šešių Vilniaus ekipos įvarčių įmušė S.Todorovas, kuris iš pradžių pasinaudojo gargdžiečių vartininko klaida, o vėliau sužaidė tiksliai išbėgęs vienas prieš vieną.

Tai buvo antrojo "Žalgirio" pergalė kontrolinėse rungtynėse iš eilės ir leido komandai sėkmingai užbaigti pasiruošimo sezonui Lietuvoje laikotarpį prieš išvyką į Kiprą.