"Bolton" kyla į septintąją vietą Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios XV turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę rezultatu 4-1 išvykoje iškovojo "Bolton" futbolininkai nugalėję "Sunderland" vienuolikę, nors būtent šeimininkai pelnė pirmąjį rungtynių įvartį - 11 minutę pasižymėjo prancūzas Djibrilis Cisse.

"Bolton" ekipa nesutriko ir jau po 10 minučių įsiveržė į priekį. Iš pradžių mačo pusiausvyrą atstatė Matthew Tayloras, o rezultatą savo naudai persvėrė Gary Cahillas.

Į septintąją vietą "Premier" lygoje pakilusiai "Bolton" komandai pergalę užtvirtino du Johano Elmanderio įvarčiai.

Antrą pergalę iš eilės Anglijos čempionate iškovojo "Wigan" futbolininkai namuose įveikę "West Bromwich" ekipos pasipriešinimą.

Nors svečiai pirmavo po Ishmaelio Millerio įvarčio, "Wigan" nepasidavė ir 61 minutę Henri Camara išlygino rezultatą, o likus 3 minutėms iki mačo pabaigos Emmersonas Boyce'as smūgiu galva išplėšė pergalę šeimininkams.

Kitos trejos šeštadienio rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Visi šeštadienio rezultatai:

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 0 Londono "Fulham"

"Middlesbrough" 0 - 0 "Newcastle"

"Stoke" 1 - 1 "Hull"
45' [0 - 1] Marlon King
73' [1 - 1] Ricardo Fuller (iš 11 metrų baudinio)

"Sunderland" 1 - 4 "Bolton"
11' [1 - 0] Djibril Cisse
18' [1 - 1] Matthew Taylor
21' [1 - 2] Gary Cahill
39' [1 - 3] Johan Elmander
55' [1 - 4] Johan Elmander

"Wigan" 2 - 1 "West Bromwich"
47' [0 - 1] Ishmael Miller
61' [1 - 1] Henri Camara
87' [2 - 1] Emmerson Boyce