Blaszczykowskio atsisveikinimo rungtynėse – Lenkijos pergalė prieš vokiečius © ZUMAPRESS com. nuotr.

Jakubas Blaszczykowskis oficialiai atsisveikino su Lenkijos nacionaline rinktine.

Draugiškose rungtynėse su Vokietija patyręs 37-erių veteranas buvo pakeistas 16-ąją minutę, pagal savo marškinėlių numerį.

Tuo metu rungtynes 1:0 laimėjo lenkai po Jakubo Kiwioro įvarčio pirmajame kėlinyje.

Rinktinėje J. Blaszczykowskis sužaidė 109 rungtynes per kurias įmušė 21 įvartį. Su rinktine universalus saugas dalyvavo Europos bei pasaulio čempionatuose.

Šiuo metu lenkas dar žaidžia gimtinėje, kur atstovauja Krokuvos „Wisla“ klubą. Dalis klubo akcijų priklauso būtent šiandien karjerą rinktinėje baigusiam žaidėjui.

Per savo klubinę karjerą platų pėdsaką J. Blaszczykowskis paliko Dortmundo „Borussia“ klube.