Be C. Ronaldo žaidusi "Juventus" ekipa turėjo vargo su "Brescia"

Antradienį startavo penktasis Italijos "Serie A" turas.

Dar vieną sunkią pergalę iškovojo šalies čempionai "Juventus" futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 2:1 palaužė "Brescia" ekipą.

Šeimininkai mačą pradėjo sėkmingai ir jau 4-ąją minutę buvo priekyje, kuomet ne itin sėkmingai sužaidusį Wojciechą Szczesny nuginklavo Alfredo Donnarumma.

"Juventus" rezultatą išlyginti sugebėjo tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje - 40-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė "Brescia" gynėjas Jhonas Chancelloras.

Pergalingą svečių ekipos įvartį 63-ąją minutę puikiu smūgiu iš maždaug 16 metrų pelnė Miralemas Pjaničius.

"Juventus" šiose rungtynėse vertėsi be smulkią traumą patyrusio Cristiano Ronaldo.

Turino ekipa po šios pergalės bent trumpam pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę, "Brecia" kol kas žengia 12-oje vietoje.

"Verona" 0:0 "Udinese"